Kim jesteśmy
Kim jesteśmy

Do Stowarzyszenia Audytorów Wewnętrznych IIA Polska należy aktualnie niemal 1400 osób z całego kraju.

Zapisz w kalendarzu
Zapisz w kalendarzu

W 2014 r. planowane są następujące wydarzenia:

wrzesień - wyjazdowa konferencja szkoleniowa

październik - IV Konferencja dla Sektora Finansowego

listopad - X Konferencja PolCAAT

Zapraszamy!

IV Konferencja dla Sektora Finansowego - 09.10.2014 r.
IV Konferencja dla Sektora Finansowego - 09.10.2014 r.

Serdecznie zapraszamy na IV Konferencję dla Sektora Finansowego, której tematem będzieElastyczność funkcji audytu w zmieniającym się otoczeniu”, a która odbędzie się 09.10.2014 r., w hotelu Mercure Warszawa Centrum w Warszawie.

Więcej informacji na stronie Konferencji.

Biuro IIA Polska nieczynne
Biuro IIA Polska nieczynne

W związku z odbywającym się V Ogólnopolskim Spotkaniem Szkoleniowym IIA Polska, w dniach 17-19.09.2014 r., (środa-piątek), biuro IIA Polska będzie nieczynne. Za niedogodności przepraszamy.

Szkolenia IIA Polska od września do grudnia 2014 r.
Szkolenia IIA Polska od września do grudnia 2014 r.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom członków Stowarzyszenia oraz środowiska audytorów wewnętrznych, miło nam zaprezentować Państwu nowy terminarz szkoleń planowanych na drugą połowę 2014 roku.

 

Zaprosiliśmy do współpracy doświadczonych i uznanych ekspertów i praktyków, którzy podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wszystkie szkolenia są organizowane przez IIA Polska, a ich programy opracowane na podstawie zapotrzebowania zgłaszanego w ankiecie publikowanej wiosną tego roku.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą (Plan Szkoleń) oraz udziału w szkoleniach.

 

Więcej informacji w zakładce dot. szkoleń.

Zmiany do IPPF – podziel się opinią

IPPF 2014 2IIA Global opublikowało draft, przedstawiający proponowane zmiany do Międzynarodowych Ramowych Praktyk Zawodowych (IPPF). Przez najbliższe 3 miesiące IIA Global będzie zbierało opinie dotyczące proponowanych zmian, dlatego też prosi o opinię swoich członków oraz praktyków audytu.

Ponieważ obecny IPPF jest cenną pomocą dla praktyków zawodu, zarówno oczekiwania jak i wymogi wobec praktyków audytu wewnętrznego wzrosły, a co za tym idzie, wynikła potrzeba wprowadzenia zmian i uaktualnienia IPPF.

Załączony draft zawiera propozycje przekazane przez grupę roboczą IIA Global.

Czytaj więcej...


XVIII Kongres Audytu Wewnętrznego "Reputacja i przyszłość" - 20-21.10.2014, Stambuł, Turcja

W imieniu IIA Turcja zapraszamy na XVIII Kongres Audytu Wewnętrznego "Reputacja i przyszłość. Strategiczna rola audytu w zarządzaniu korporacyjną reputacją.", który odbędzie się w dniach 20-21.10.2014 r. w Stambule.

W załączeniu program Kongresu oraz link do strony Kongresu.


Spotkanie otwarte Ernst & Young Business Advisory i IIA Polska – 02.10.2014 r. godz. 16

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na spotkanie otwarte organizowane wspólnie przez IIA Polska oraz Ernst & Young Business Advisory, które odbędzie się dnia 02.10.2014 r. (czwartek) o godz. 16.

Miejsce spotkania – siedziba Ernst & Young, 14 piętro, Rondo ONZ 1, Warszawa

Temat: Whistleblowing jako narzędzie do ograniczenia ryzyka nadużyć.

Czytaj więcej...


IV Konferencja dla Sektora Finansowego - „Elastyczność funkcji audytu w zmieniającym się otoczeniu” – 09.10.2014 r.

KF 14 3Serdecznie zapraszamy na IV Konferencję dla Sektora Finansowego, której tematem będzieElastyczność funkcji audytu w zmieniającym się otoczeniu”, a która odbędzie się 09.10.2014 r., w hotelu Mercure Warszawa Centrum w Warszawie.

Podczas tegorocznej Konferencji będą omawiane m.in. jak bardzo elastyczna może być funkcja audytu wewnętrznego, i czy na tę elastyczność audyt może sobie pozwolić? Jak departament AW może pomóc w wykrywaniu nadużyć w organizacji oraz jak zapewnić wysoką jakość działania AW.

Czytaj więcej...


Kampania informacyjna "Sprawdź, komu powierzasz"

Branżowe Koło Finansowe Instytutu Audytorów Wewnętrznych IIA Polska w ramach projektu podwyższanie świadomości ekonomiczno – finansowo – prawnej wspiera kampanię informacyjną Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego "sprawdź komu powierzasz". Zachęcamy do podzielenia się poniższymi informacjami m.in. w ramach swoich organizacji oraz rodziny i znajomych.

Czytaj więcej...


Strona 1 z 27