Kim jesteśmy
Kim jesteśmy

Do Stowarzyszenia Audytorów Wewnętrznych IIA Polska należy aktualnie niemal 1400 osób z całego kraju.

Szkolenia IIA Polska od września do grudnia 2014 r.
Szkolenia IIA Polska od września do grudnia 2014 r.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom członków Stowarzyszenia oraz środowiska audytorów wewnętrznych, miło nam zaprezentować Państwu nowy terminarz szkoleń planowanych na drugą połowę 2014 roku.

 

Zaprosiliśmy do współpracy doświadczonych i uznanych ekspertów i praktyków, którzy podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Wszystkie szkolenia są organizowane przez IIA Polska, a ich programy opracowane na podstawie zapotrzebowania zgłaszanego w ankiecie publikowanej wiosną tego roku.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą (Plan Szkoleń) oraz udziału w szkoleniach.

 

Więcej informacji w zakładce dot. szkoleń.

X Jubileuszowy PolCAAT'2014
X Jubileuszowy PolCAAT'2014

Serdecznie zapraszamy na X Jubileuszową Konferencję PolCAAT'2014. Tegoroczna Konferencja odbędzie się dnia 27 listopada, czwartek, w Hotelu Marriott w Warszawie.

Temat jubileuszowej Konferencji to "Co było i co przyniesie przyszłość w audycie IT? Podsumowanie ostatnich 10 lat doświadczeń oraz przyszłość audytu IT."

Podczas Konferencji omówione zostaną m.in.:

Podsumowanie zmian w audycie IT w ostatnich X-leciu latach w Polsce. Co dalej?

Kilka słów co się dzieje i co za chwilę się stanie w IT.

Standardy Integracji systemów zarządzania wg załącznika SL do Dyrektywy ISO; polskie tłumaczenia (ISO 27001) oraz ISO 22301 i propozycja ISO 9001.

Testy bezpieczeństwa systemów IT.

Zabezpieczenie dowodów i analiza po incydencie.

I wiele innych.

Więcej informacji (link).

Szkolenie „Audyt w Grupie Kapitałowej” – 25.11.2014 r.

Jeszcze przyjmujemy zgłoszenia na szkolenie „Audyt w Grupie Kapitałowej”, które odbędzie się w Warszawie, 25.11.2014 r.

Opis szkolenia:

Szkolenie ma na celu przybliżenie zagadnień związanych z realizacją funkcji nadzoru nad audytem w ramach Grupy Kapitałowej. Nadzór nad spółkami posiadającymi i nie posiadającymi funkcję audytu, kontrola 4 stopnia, wspierania audytów specyficznymi kompetencjami, budowa planu audytu w Grupie, specyficzne wymogi dotyczące dostępu do danych, w szczególności w odniesieniu do biur maklerskich. Możliwe rozwiązania nadzoru w ramach audytu spółek grupy.

 

Czytaj więcej...


X Jubileuszowa Konferencja PolCAAT - 27.11.2014 r.

C2Serdecznie zapraszamy na X Jubileuszową Konferencję PolCAAT'2014. Tegoroczna Konferencja odbędzie się dnia 27 listopada, czwartek, w Hotelu Marriott w Warszawie.

Temat jubileuszowej Konferencji to "Co było i co przyniesie przyszłość w audycie IT?  Podsumowanie ostatnich 10 lat doświadczeń oraz przyszłość audytu IT."

Eksperci i praktycy podzielą się z uczestnikami Konferencji wiedzą i doświadczeniem z dziedziny audytu IT i nie tylko.

 

Czytaj więcej...


Harmonogram najbliższych wydarzeń IIA Polska

calendarSerdecznie zapraszamy na najbliższe szkolenia i wydarzenia IIA Polska. W załączeniu szczegółowy harmonogram wydarzeń z linkami do szczegółów.

Harmonogram.


Nowe oferty pracy

W zakładce Centrum Kariery pojawiły się nowe oferty pracy.


Spotkanie otwarte Śląskiego KR IIA Polska – 20.11.2014 r.

Zapraszamy na spotkanie Śląskiego Koła Regionalnego IIA Polska w dniu 20 listopada 2014 r. (czwartek) o godz. 16.00 w Sali Błękitnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w Katowicach przy ul. Ligonia 46 (I piętro – wejście od ul. Ligonia).

Czytaj więcej...


Strona 1 z 32

aydın istanbul evden eve nakliyat bursa istanbul evden eve nakliyat antalya istanbul evden eve nakliyat izmir istanbul evden eve nakliyat muğla istanbul evden eve nakliyat eskişehir istanbul evden eve nakliyat samsun istanbul evden eve nakliyat ankara istanbul evden eve nakliyat mersin istanbul evden eve nakliyat adana istanbul evden eve nakliyat