Kim jesteśmy
Kim jesteśmy

Do Stowarzyszenia Audytorów Wewnętrznych IIA Polska należy aktualnie niemal 1400 osób z całego kraju.

Szkolenia IIA Polska od września do grudnia 2014 r.
Szkolenia IIA Polska od września do grudnia 2014 r.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom członków Stowarzyszenia oraz środowiska audytorów wewnętrznych, miło nam zaprezentować Państwu nowy terminarz szkoleń planowanych na drugą połowę 2014 roku.

 

Zaprosiliśmy do współpracy doświadczonych i uznanych ekspertów i praktyków, którzy podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Wszystkie szkolenia są organizowane przez IIA Polska, a ich programy opracowane na podstawie zapotrzebowania zgłaszanego w ankiecie publikowanej wiosną tego roku.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą (Plan Szkoleń) oraz udziału w szkoleniach.

 

Więcej informacji w zakładce dot. szkoleń.

X Jubileuszowy PolCAAT'2014
X Jubileuszowy PolCAAT'2014

Serdecznie zapraszamy na X Jubileuszową Konferencję PolCAAT'2014. Tegoroczna Konferencja odbędzie się dnia 27 listopada, czwartek, w Hotelu Marriott w Warszawie.

Temat jubileuszowej Konferencji to "Co było i co przyniesie przyszłość w audycie IT? Podsumowanie ostatnich 10 lat doświadczeń oraz przyszłość audytu IT."

Podczas Konferencji omówione zostaną m.in.:

Podsumowanie zmian w audycie IT w ostatnich X-leciu latach w Polsce. Co dalej?

Kilka słów co się dzieje i co za chwilę się stanie w IT.

Standardy Integracji systemów zarządzania wg załącznika SL do Dyrektywy ISO; polskie tłumaczenia (ISO 27001) oraz ISO 22301 i propozycja ISO 9001.

Testy bezpieczeństwa systemów IT.

Zabezpieczenie dowodów i analiza po incydencie.

I wiele innych.

Więcej informacji (link).

Nowe oferty pracy

W zakładce Centrum Kariery pojawiły się nowe oferty pracy.


Status członkowski w systemie CCMS

W ostatnim czasie do biura IIA Polska wpłynęło wiele informacji dotyczących błędnego statusu członkowskiego w systemie CCMS. Skontaktowaliśmy się z działem Customer Relations i oto informacja, jaką otrzymaliśmy: jeżeli status członkowski jest „NO”, a powinien być „YES”, należy kliknąć „update personal information” a następnie potwierdzić dane. Status powinien się uaktualnić. Jeżeli jednak to nie pomoże, należy kontaktować się bezpośrednio z IIA Global - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .


X Jubileuszowa Konferencja PolCAAT - 27.11.2014 r.

C2Serdecznie zapraszamy na X Jubileuszową Konferencję PolCAAT'2014. Tegoroczna Konferencja odbędzie się dnia 27 listopada, czwartek, w Hotelu Marriott w Warszawie.

Temat jubileuszowej Konferencji to "Co było i co przyniesie przyszłość w audycie IT?  Podsumowanie ostatnich 10 lat doświadczeń oraz przyszłość audytu IT."

Eksperci i praktycy podzielą się z uczestnikami Konferencji wiedzą i doświadczeniem z dziedziny audytu IT i nie tylko.

 

Czytaj więcej...


Całodzienne spotkanie AW jsfp – MF, 30.10.2014 r.

Ministerstwo Finansów we współpracy z Kołem Audytorów Wewnętrznych Jednostek Samorządów Terytorialnych IIA Polska, w ramach cyklicznych spotkań dla audytorów wewnętrznych z jednostek sektora finansów publicznych organizuje całodzienne spotkanie, które odbędzie się w dniu 30 października br. (czwartek) w gmachu Ministerstwa Finansów w godzinach od 10.00 do 15.00.

Więcej informacji w linku


Audyt Pionu Zasobów Ludzkich - 18.11.2014 r.

IIA Polska zaprasza na szkolenie "Audyt Pionu Zasobów Ludzkich z uwzględnieniem weryfikacji zmiennych składników wynagradzania".

Opis szkolenia:

Szkolenie ma na celu zapoznanie z podstawowymi elementami programu audytu Pionu Zasobów Ludzkich, ze szczególnym uwzględnieniem weryfikacji zmiennych składników kadry zarządzającej.

Czytaj więcej...


Strona 1 z 30

aydın istanbul evden eve nakliyat bursa istanbul evden eve nakliyat antalya istanbul evden eve nakliyat izmir istanbul evden eve nakliyat muğla istanbul evden eve nakliyat eskişehir istanbul evden eve nakliyat samsun istanbul evden eve nakliyat ankara istanbul evden eve nakliyat mersin istanbul evden eve nakliyat adana istanbul evden eve nakliyat