Kim jesteśmy
Kim jesteśmy

Do Stowarzyszenia Audytorów Wewnętrznych IIA Polska należy aktualnie niemal 1400 osób z całego kraju.

Biuro IIA Polska nieczynne
Biuro IIA Polska nieczynne

W związku z odbywającym się szkoleniem "Zapobieganie oszustwom", w dniach 20-22 października br. (poniedziałek-środa), biuro IIA Polska będzie nieczynne. Za niedogodności przepraszamy.

Szkolenia IIA Polska od września do grudnia 2014 r.
Szkolenia IIA Polska od września do grudnia 2014 r.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom członków Stowarzyszenia oraz środowiska audytorów wewnętrznych, miło nam zaprezentować Państwu nowy terminarz szkoleń planowanych na drugą połowę 2014 roku.

 

Zaprosiliśmy do współpracy doświadczonych i uznanych ekspertów i praktyków, którzy podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Wszystkie szkolenia są organizowane przez IIA Polska, a ich programy opracowane na podstawie zapotrzebowania zgłaszanego w ankiecie publikowanej wiosną tego roku.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą (Plan Szkoleń) oraz udziału w szkoleniach.

 

Więcej informacji w zakładce dot. szkoleń.

X Jubileuszowy PolCAAT'2014
X Jubileuszowy PolCAAT'2014

Serdecznie zapraszamy na X Jubileuszową Konferencję PolCAAT'2014. Tegoroczna Konferencja odbędzie się dnia 27 listopada, czwartek, w Hotelu Marriott w Warszawie.

Temat jubileuszowej Konferencji to "Co było i co przyniesie przyszłość w audycie IT? Podsumowanie ostatnich 10 lat doświadczeń oraz przyszłość audytu IT."

Podczas Konferencji omówione zostaną m.in.:

Podsumowanie zmian w audycie IT w ostatnich X-leciu latach w Polsce. Co dalej?

Kilka słów co się dzieje i co za chwilę się stanie w IT.

Standardy Integracji systemów zarządzania wg załącznika SL do Dyrektywy ISO; polskie tłumaczenia (ISO 27001) oraz ISO 22301 i propozycja ISO 9001.

Testy bezpieczeństwa systemów IT.

Zabezpieczenie dowodów i analiza po incydencie.

I wiele innych.

Więcej informacji (link).

Porozumienie pomiędzy BSA a IIA Polska

BSA | The Software Allianceoraz Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska zawarły porozumienie o wzajemnej współpracy w ramach programu Verafirm promującego najlepsze praktyki zarządzania zasobami IT.

Verafirm to opracowany przez BSA | The Software Alliance światowy program rejestracji, weryfikacji i certyfikacji zarządzania oprogramowaniem według normy ISO/IEC 19770-1 opracowanej przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną (ISO -International Organization for Standardization). Do głównych korzyści z potwierdzonego certyfikacją wdrożenia programu należy optymalizacja wykorzystania oprogramowania, dostosowanie go do potrzeb biznesowych firmy, obniżenie kosztów oraz dwuletnie zwolnienie od przeprowadzania audytów formalnych przez wiodących producentów oprogramowania.

Więcej w załączniku.


Spotkanie otwarte Wielkopolskiego KR IIA Polska – 27.10.2014 r.

W poniedziałek 27 października 2014 r. o godz. 16:30 zapraszam na spotkanie Wielkopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska do GSK w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 189 (wjazd od ul. Węgorka). Za udostępnienie sali na nasze spotkanie serdecznie dziękuję Agnieszce Karpowicz.

Tematem spotkania będą „Procedury zakupowe – Jak jest? Jak powinno być?”, a poprowadzi je Krzysztof Dworczak z Business Watch.

Czytaj więcej...


Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska

Uprzejmie informujemy, że dobiegła końca procedura rejestrowa zmian uchwalonych przez Walne Zebranie Członków IIA Polska w dniu 09.06.2014 r.
Zgodnie z wolą Członków Stowarzyszenia obecnych na WZC, w dniu 26.09.2014 r. dokonano wpisu do Krajowego Sądu Rejestrowego.


Z chwilą obecną Nasze Stowarzyszenie nosi nazwę: INSTYTUT AUDYTORÓW WEWNĘTRZNYCH IIA POLSKA


Spotkanie Branżowego Koła Finansowego IIA Polska – 21.10.2014 r.

Zapraszamy na kolejne spotkanie BKF IIA Polska, które odbędzie się 21.10.2014 r. o godz. 17, w Warszawie, Al. Jerozolimskie 44, V piętro, sala 528.

Tematem spotkania będzie „Przestępczość ubezpieczeniowa”.

Prelegentka: Pani Magdalena Barcicka

Więcej - Koło Branżowe BKF


X Jubileuszowa Konferencja PolCAAT - 27.11.2014 r.

C2Serdecznie zapraszamy na X Jubileuszową Konferencję PolCAAT'2014. Tegoroczna Konferencja odbędzie się dnia 27 listopada, czwartek, w Hotelu Marriott w Warszawie.

Temat jubileuszowej Konferencji to "Co było i co przyniesie przyszłość w audycie IT?  Podsumowanie ostatnich 10 lat doświadczeń oraz przyszłość audytu IT."

Eksperci i praktycy podzielą się z uczestnikami Konferencji wiedzą i doświadczeniem z dziedziny audytu IT i nie tylko.

 

Czytaj więcej...


Strona 1 z 29

aydın istanbul evden eve nakliyat bursa istanbul evden eve nakliyat antalya istanbul evden eve nakliyat izmir istanbul evden eve nakliyat muğla istanbul evden eve nakliyat eskişehir istanbul evden eve nakliyat samsun istanbul evden eve nakliyat ankara istanbul evden eve nakliyat mersin istanbul evden eve nakliyat adana istanbul evden eve nakliyat