VIII Konferencja IIA Polska dla Sektora Finansowego 27.03.2019 r.więcej
IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Aktualnosci | SEMAFOR - XII Forum Bezpieczeństwa i Audytu IT już 14-15 marca 2019 r. na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie!

SEMAFOR - XII Forum Bezpieczeństwa i Audytu IT już 14-15 marca 2019 r. na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie!

SEMAFOR - XII Forum Bezpieczeństwa i Audytu IT już 14-15 marca 2019 r. na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie!

14.01.2019

Zapraszamy i rekomendujemy udział w największej w Polsce konferencji dotyczącej bezpieczeństwa i audytu IT. W czasie dwóch dni konferencji zaplanowaliśmy około 50 prelekcji opartych o case studies i 4 ścieżki tematyczne:

  • Audyt IT,
  • Techniczne aspekty bezpieczeństwa,
  • Zarządzanie bezpieczeństwem informacji,
  • Gospodarka 4.0.

SEMAFOR to doskonała możliwość na poznanie innych praktyków z branży bezpieczeństwa i audytu IT oraz wymianę doświadczeń i pogłębienie swojej eksperckiej wiedzy. Różnorodność tematyczna, najlepsi eksperci z Polski i świata oraz najwyższy poziom merytoryczny wystąpień sprawiają, że na konferencji SEMAFOR nie może Was zabraknąć! Spotkajmy się 14-15 marca na PGE Stadionie Narodowym.

Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska objął patronatem konferencję. Dla naszych członków i sympatyków organizatorzy przygotowali specjalną zniżkę - 10%.

Aby skorzystać z preferencyjnej ceny, przy rejestracji należy wpisać kod: IIA lub zarejestrować się poprzez link: https://www.computerworld.pl/konferencja/semafor/wykup?token=iia

Więcej informacji: www.semafor.computerworld.pl
Do zobaczenia!

 

 

Nazwa użytkownika