IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Certyfikacja | Certyfikat Cia | CIA - Opłaty

CIA - Opłaty

Opłaty

 

 AKTUALNE OPŁATY ZA EGZAMINY OBOWIĄZUJĄCE OD DNIA 01 KWIETNIA 2017 r.

 

CZŁONKOWIE IIA

Opłata aplikacyjna (dla każdego programu certyfikacyjnego) – 115 $

Egzamin CIA cz. I – 280 $

Egzamin CIA cz. II – 230 $

Egzamin CIA cz. III – 230 $

 

 

OSOBY NIE BĘDĄCE CZŁONKAMI IIA:

Opłata aplikacyjna (dla każdego programu certyfikacyjnego) - 230 $

Egzamin CIA cz. I – 395 $

Egzamin CIA cz. II – 345 $

Egzamin CIA cz. III – 345 $

 

Opłat za egzaminy należy dokonywać na rachunek bankowy IIA Global. Szczegółowe dane dotyczące rachunku znajdziecie Państwo w niniejszym linku.

Informujemy, iż przy realizacji przelewu niezbędna jest osobista wizyta w banku. Formularze elektroniczne w modułach bankowości elektronicznej na stronach www banków nie pozwalają samodzielnie przeprowadzić takiej transakcji.

Aby uniknąć jakichkolwiek problemów związanych z realizacją przelewów do IIA Global, zaleca się dokonywanie wszelkich płatności do IIA Global przy pomocy karty kredytowej.

 

Zniżki w opłatach za egzaminy CIA dla studentów

IIA oferuje obniżone opłaty aplikacyjne i egzaminacyjne dotyczące egzaminu CIA dla kandydatów, którzy są studentami w pełnym wymiarze nauczania (studia dzienne).

Studenci, aby otrzymać zniżkę, muszą spełnić następujące warunki:

  • być zapisanym na studia dzienne* (być zapisanym na co najmniej 12 godzin w semestrze lub równoważne), zgodnie z zasadami obowiązującymi na danej uczelni LUB

  • Być na ostatnim roku studiów dziennych (być zapisanych na co najmniej 9 godzin w semestrze lub równoważne) zgonie z zasadami obowiązującymi na danej uczelni.

* Studenci studiów dziennych (ostatni rok studiów) mogą przystąpić do programu CIA oraz podejść do egzaminu przed ukończeniem studiów, jednak studia muszą być ukończone, aby otrzymać certyfikat.

Aby ubiegać się o zastosowanie zniżki dla studenta, należy wypełnić i przesłać odpowiedni formularz w systemie CCMS Certification Candidate Management System (CCMS). Kandydaci zostaną poinformowani o przyznaniu zniżki poprzez system CCMS.

 

Opłata za przedłużenie terminu rejestracji na egzamin CIA (dotyczy zmiany terminu po jego wybraniu; opłata ta dotyczy TYLKO 3-częściowej struktury egzaminów CIA i może być dokonana TYLKO RAZ)

przedłużenie o: 60 dni – 100 $

Zmiana terminu egzaminu / anulowanie terminu egzaminu (płatne bezpośrednio do Pearson VUE) – 75 $

 

Nazwa użytkownika

Załączniki

Dane Banku IIA Global

Pobierz Pokaż