IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Kalendarium | Wydarzenia | Spotkanie Lubelskiego Koła Regionalnego IIA Polska w formie webinarium 4 listopada 2020r.

Spotkanie Lubelskiego Koła Regionalnego IIA Polska w formie webinarium 4 listopada 2020r.

Spotkanie Lubelskiego Koła Regionalnego IIA Polska w formie webinarium 4 listopada 2020r.

 

Zapraszamy na kolejne Spotkanie Lubelskiego Koła Regionalnego IIA Polska.

Spotkanie odbedzie się w formie webinarium.

Termin spotkania: 4 listopada 2020r. od godz. 16.30 do godz. 18.20

 

W programie spotkania wykład pt.: " Czynnik białkowy? Narzędzia i techniki etycznego audytora", który przedstawi Pan Piotr JAWORSKI - Były szef zespołów audytu i kontroli (PKP Intercity, PKP PLK, ARiMR). Pracownik misji pokojowych w Kosovie, Serbii i Macedonii. Jako konsultant doradzał w opracowaniu i wdrożeniu systemów kontroli wewnętrznej, przeciwdziałania nadużyciom i zarządzania ryzykiem w kilkuset jednostkach sektora finansów publicznych.Członek Zarządu European Mentoring & Coaching Poland. Wykładowca mentoringu na studiach podyplomowych w SGH.

 

Ze względów organizacyjnych proszę o zgłoszenie udziału w webinarze w terminie do dnia 29 października 2020r. do godziny 14.00 na adres: a.bojanek@iia.org.pl lub audyt.lublin@gmail.com.

Szczegóły dotyczące logowania i linki  zostaną przesłane zainteresowanym członkom IIA Polska. Udział w spotkaniu premiowany jest 2 godzinami CPE.

 

Serdecznie zapraszam,

 

Andrzej Bojanek, DM, MBA, CGAP

Koordynator

Lubelskiego Koła Regionalnego

IIA Polska

Nazwa użytkownika