IIA | Node | ON-LINE Podstawy bezpieczeństwa ICS i SCADA

ON-LINE Podstawy bezpieczeństwa ICS i SCADA

ON-LINE Podstawy bezpieczeństwa ICS i SCADA

Prowadzący: 
Sebastian Burgemejster/Piotr Welenc
 

Opis szkolenia: "Podstawy bezpieczeństwa ICS i SCADA" to szkolenie przeznaczone dla osób, które chcą poznać podstawy bezpieczeństwa systemów ICS (Industrial Control Systems) i SCADA (Supervisory Control and Data Acquisition). Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę na temat historii oraz rozwoju ICS i SCADA oraz poznają podstawowe pojęcia z tej dziedziny, takie jak systemy sterowania, sieci przemysłowe, protokoły komunikacyjne, cyberbezpieczeństwo itp. Dowiedzą się także jakie są najważniejsze zagrożenia dla bezpieczeństwa ICS i SCADA oraz jakie są sposoby ograniczenia tych zagrożeń. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy będą posiadali podstawową wiedzę na temat bezpieczeństwa ICS i SCADA oraz będą wiedzieli jak zabezpieczać takie systemy przed zagrożeniami.

 

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z podstawami rozwiązań ICS i SCADA oraz zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem ICS i SCADA.

Dla kogo: Szkolenie przeznaczone jest dla audytorów / kontrolerów zewnętrznych
i wewnętrznych,  administratorów i oficerów bezpieczeństwa informacji, Inspektorów Ochrony Danych, managerów i specjalistów ds. ryzyka, oficerów compliance, osób chcących podnieść swoje kompetencje z obszaru nowych technologii.

 

Forma szkolenia: Szkolenie prowadzone w formie wykładu uzupełnionego o liczne, praktyczne przykłady oraz panel dyskusyjny dot. zagadnień szczególnie interesujących użytkowników.

Wykładowca: Sebastian Burgemejster / Piotr Welenc

Miejsce szkolenia:

ON-LINE

 

Termin szkolenia: 22.11.2023 r. w godzinach 09:00 - 13:00

 

Cena szkolenia:

dla członków IIA Polska - 400.00 zł netto / 492.00 zł brutto

dla pozostałych osób - 600.00 zł netto / 738.00 zł brutto

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, a ze względów administracyjnych nie mogące przesłać od razu formularza zgłoszeniowego, proszone są o przesłanie takiej informacji mailem do biura IIA Polska (office@iia.org.pl).

Oferowane zniżki:

  • 10% zniżki – dla 2 lub więcej osób zgłoszonych przez tę samą instytucję
  • 10% zniżki dla członków ISACA, PIBR, BCMG, ACCA

Zniżki nie sumują się.

Cena szkolenia obejmuje:

Przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia, materiały szkoleniowe oraz certyfikat ukończenia szkolenia, czyli certyfikaty CPE (Continuing Professional Education) uznawanych na całym świecie w zakresie raportowania wyników doskonalenia zawodowego dla posiadaczy certyfikatów CIA, CGAP, CCSA, CRMA oraz CFSA.

 

Zwolnienie z VAT jest możliwe w sytuacji finansowania szkolenia ze środków publicznych. Wtedy należy wypełnić oświadczenie:

Oświadczenie dotyczące zwolnienia z VAT.

 

Za udział w szkoleniu uczestnicy otrzymają 4 godziny CPE.

Nazwa użytkownika