IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | O-nas | Zarząd | Jolanta Gasiewicz

Jolanta Gasiewicz

Jolanta Gasiewicz

Sekretarz, Członek Zarządu IIA Polska

Ekspert w zakresie bezpieczeństwa informacji, ochrony danych osobowych oraz ciągłości działania. Specjalista w zakresie prawa dowodowego, kryminalistyki i nauk pokrewnych. Posiada wieloletnie, specjalistyczne doświadczenie w związku z pełnieniem funkcji administratora bezpieczeństwa informacji, dodatkowo w zakresie retencji danych, realizacji zgłoszeń o nadużycia oraz współpracy z organami państwowymi.Doświadczony audytor systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji oraz ochrony danych osobowych w związku z realizacją projektów audytowych i wdrożeniowych w firmach z sektora kapitałowego, finansowego, telekomunikacyjnego oraz internetowego.

Prowadzi warsztaty i szkolenia z wykonywania funkcji ABI, bezpieczeństwa informacji oraz ochrony danych osobowych w administracji rządowej, sektorze finansowym, kapitałowym i telekomunikacyjnym, a także w branży internetowej.

Unikalną wiedzę uzyskała na studiach o kierunkach: Wykonywanie funkcji administratora bezpieczeństwa informacji i inspektora ochrony danych w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk, Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji Szkoły Głównej Handlowej, Prawo Dowodowe i Kryminalistyka w Centrum Nauk Sądowych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Ocena i rozwój pracowników Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

Certyfikaty:
ISO 27001:2013 – Information Security Management Systems Auditor/Lead Auditor (IRCA A17279)
Certyfikat Audytora Wiodącego - Systemu Zarządzania Ciągłością Działania wg ISO 22301
Certyfikat Audytora Wewnętrznego – Wdrożenie założeń BS25999 Zachowanie Ciągłości Działania
W trakcie egzaminów do Certyfikatu CIA (Certified Internal Auditor)

Obecnie - Inspektor ds. Bezpieczeństwa Informacji, Koordynator ds. Ciągłości Działania w PKO BP Finat sp. z o.o.

Nazwa użytkownika