IIA | Szkolenia | Akademia It | ONLINE - Obecne wyzwania cyberbezpieczeństwa

ONLINE - Obecne wyzwania cyberbezpieczeństwa

ONLINE - Obecne wyzwania cyberbezpieczeństwa

Prowadzący: 
Sebastian Burgemejster / Piotr Welenc
 

Opis szkolenia: "Obecne wyzwania cyberbezpieczeństwa" to szkolenie przeznaczone dla osób, które chcą zapoznać się z obecnymi wyzwaniami związanymi z cyberbezpieczeństwem. Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę na temat najnowszych trendów oraz zagrożeń związanych z cyberbezpieczeństwem oraz poznają sposoby ochrony przed tymi zagrożeniami. Dowiedzą się także jakie są najważniejsze wyzwania stojące przed sektorem bezpieczeństwa cybernetycznego oraz jakie są obecne trendy w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy będą posiadali aktualną wiedzę na temat obecnych wyzwań związanych z cyberbezpieczeństwem oraz będą wiedzieli jakie są sposoby ochrony przed tymi zagrożeniami.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z aktualnymi trendami i zagrożeniami związanymi z cyberbezpieczeństwem oraz nauczenie ich jak radzić sobie z tymi wyzwaniami.

Dla kogo: Szkolenie przeznaczone jest dla audytorów / kontrolerów zewnętrznych i wewnętrznych,  administratorów i oficerów bezpieczeństwa informacji, Inspektorów Ochrony Danych, managerów i specjalistów ds. ryzyka, oficerów compliance, osób chcących podnieść swoje kompetencje z obszaru nowych technologii.

Forma szkolenia: Szkolenie prowadzone w formie wykładu uzupełnionego o liczne, praktyczne przykłady oraz panel dyskusyjny dot. zagadnień szczególnie interesujących użytkowników.

Wykładowca: Sebastian Burgemejster / Piotr Welenc

Miejsce szkolenia: ONLINE

 

Termin szkolenia: 05.06.2023 r.

Godziny szkolenia: 09.00-13.00

 

 

Cena szkolenia:

dla członków IIA Polska - 400.00 zł netto / 492.00 zł brutto

dla pozostałych osób - 600.00 zł netto / 738.00 zł brutto

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, a ze względów administracyjnych nie mogące przesłać od razu formularza zgłoszeniowego, proszone są o przesłanie takiej informacji mailem do biura IIA Polska (office@iia.org.pl).

 

Oferowane zniżki:

  • 10% zniżki – dla 2 lub więcej osób zgłoszonych przez tę samą instytucję
  • 10% zniżki dla członków ISACA, PIBR, BCMG, ACCA

Zniżki nie sumują się.

Cena szkolenia obejmuje:

Przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia, materiały szkoleniowe, przerwy kawowe i lunch (w przypadku szkoleń stacjonarnych) oraz certyfikat ukończenia szkolenia, czyli certyfikaty CPE (Continuing Professional Education) uznawanych na całym świecie w zakresie raportowania wyników doskonalenia zawodowego dla posiadaczy certyfikatów CIA, CGAP, CCSA, CRMA oraz CFSA.

 

Zwolnienie z VAT jest możliwe w sytuacji finansowania szkolenia ze środków publicznych. Wtedy należy wypełnić oświadczenie:

Oświadczenie dotyczące zwolnienia z VAT.

 

Za udział w szkoleniu uczestnicy otrzymają 4 godziny CPE.

 

IIA Polska zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia, jeżeli nie zbierze się minimalna grupa uczestników.

Nazwa użytkownika