Akademia Audytora Moduł I – Planowanie roczne

Prowadzący: 
Konrad Knedler
 

{O}

Opis szkolenia: Planowanie w skali makro to przede wszystkim wybór tematów audytowych, którymi zajmiemy się w kolejnym okresie. Musimy zatem zapewnić aby wybór ten wpasowywał się priorytety organizacji, ale także aby odzwierciedlał rzeczywiste wyzwania. Dodatkowo, musimy oprzeć go analizę ryzyka, której metodyka musi być na tyle wiarygodna, aby na podstawie wyników audytów móc wnioskować o systemach kontroli i zarządzania całej organizacji. W trakcie szkolenia zajmiemy się tymi zagadnieniami. Przeprowadzone zostaną  zajęcia  warsztatowe  z analizy  ryzyka  przy  planowaniu  rocznym  audytu  oraz  przejdziemy,  wraz z uczestnikami przez całym proces planowania.

Forma  szkolenia:  Szkolenie  będzie  prowadzone  w formie  wykładu,  prezentacji,  studium  przypadku  oraz warsztatów.

Program szkolenia, Wykładowca

 

Za udział w szkoleniu uczestnicy otrzymają 7 godzin CPE.

 

Więcej inofmacji w Katalogu Szkoleń i Konferencji IIA Polska 2020

Oświadczenie dotyczące zwolnienia z VAT.

IIA Polska zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia, jeżeli nie zbierze się minimalna grupa uczestników.

 

Miejsce szkolenia:

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Golden Floor Centrum, Warszawa, ul Sienna 39.

Informacja o numerze sali szkoleniowej jest dostępna rano w dniu szkolenia w recepcji na parterze budynku oraz przesyłana uczestnikom emailem na kilka dni przed szkoleniem.

Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 9:00 a zakończenie jest przewidziane około godziny 16:30. Rejestracja uczestników od godziny 8:30.

 

Noclegi:

w okolicy miejsca szkolenia znajdują się 4 hotele:

http://www.campanile-warszawa.pl/pl

http://www.goldentulipwarsawcentre.com/pl

http://www.premiereclasse.com/pl

https://www.radissonblu.com/pl/sobieski-warsaw/kontakt

Dodatkowo IIA Polska ma podpisaną umowę z Hotelem Holidy Inn Express Airport zlokalizowanego w okolicy lotniska Chopina. Aby skorzystać z oferty tego hotelu, prosimy o kontakt z biurem IIA Polska.

 

Nazwa użytkownika