Akademia Audytora Moduł I – Planowanie zadania audytowego

Prowadzący: 
Mirosław Stasik
 

{O}

Opis szkolenia: Punktem wyjścia są Standardy IIA regulujące proces zadania audytowego. Tylko i aż punktem wyjścia: opierając się o Standardy, ale również o wiedzę i doświadczenie prowadzącego oraz uczestników szkolenia omówiona zostanie problematyka planowania zadania audytowego. Podsumowaniem rozważań będzie program zadania audytowego dla przykładowych obszarów audytu opracowany przez poszczególne grupy warsztatowe Zostaną one omówione na forum całej grupy szkoleniowej i poddane krytycznej analizie przez prowadzącego. Jednym z obszarów będzie audyt przestrzegania zasad etycznych w organizacji. W ramach warsztatów opracowane zostaną kolejno: przegląd wstępny, analiza ryzyka, program zadania audytowego.Szkolenie jest częścią 3 dniowego bloku szkoleniowego przedstawiającego proces zadania audytowego (planowanie, realizacja, informowanie o wynikach). Największą wartością będzie udział we wszystkich 3 częściach, jest jednak możliwość udziału w wybranym dniu dotyczącym danego etapu procesu zadania audy towego.

Forma  szkolenia:  Szkolenie  będzie  prowadzone  w formie  wykładu,  prezentacji,  studium  przypadku  oraz warsztatów.

(Program zawiera wymagane 2 godziny CPE z zakresu etyki)

 

Za udział w szkoleniu uczestnicy otrzymają 7 godzin CPE.

 

Więcej inofmacji w Katalogu Szkoleń i Konferencji IIA Polska 2020

Oświadczenie dotyczące zwolnienia z VAT.

IIA Polska zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia, jeżeli nie zbierze się minimalna grupa uczestników.

 

Miejsce szkolenia:

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Golden Floor Centrum, Warszawa, ul Sienna 39.

Informacja o numerze sali szkoleniowej jest dostępna rano w dniu szkolenia w recepcji na parterze budynku oraz przesyłana uczestnikom emailem na kilka dni przed szkoleniem.

Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 9:00 a zakończenie jest przewidziane około godziny 16:30. Rejestracja uczestników od godziny 8:30.

 

Noclegi:

w okolicy miejsca szkolenia znajdują się 4 hotele:

http://www.campanile-warszawa.pl/pl

http://www.goldentulipwarsawcentre.com/pl

http://www.premiereclasse.com/pl

https://www.radissonblu.com/pl/sobieski-warsaw/kontakt

Dodatkowo IIA Polska ma podpisaną umowę z Hotelem Holidy Inn Express Airport zlokalizowanego w okolicy lotniska Chopina. Aby skorzystać z oferty tego hotelu, prosimy o kontakt z biurem IIA Polska.

 

Nazwa użytkownika