Akademia Audytora Moduł I – Realizacja zadania audytowego

Prowadzący: 
Konrad Knedler
 

{O}

Opis szkolenia: W trakcie szkolenia systematyzujemy wiedzę na temat takich technik audytorskich takich jak wywiady, ankietowanie, czy metody analityczne. Pokazujemy również jakie cechy powinny spełniać dowody audytorskie. Wskazywane jest także w jaki sposób należy zarządzać oraz nadzorować projekt audytorski. Całość szkolenia wsparta jest licznymi studiami przypadków jak i warsztatami, w trakcie których uczestnicy samodzielnie mają okazję przetestować w praktyce zdobytą wiedzę i umiejętności.Szkolenie  jest  częścią  3  dniowego  bloku  szkoleniowego  przedstawiającego  proces  zadania  audytowego (planowanie, realizacja, informowanie o wynikach). Największą wartością będzie udział we wszystkich 3 części, jest jednak możliwość udziału w wybranym dniu dotyczącym danego etapu procesu zadania audytowego.

Forma  szkolenia:  Szkolenie  będzie  prowadzone  w formie  wykładu,  prezentacji,  studium  przypadku  oraz warsztatów.

 

 

Za udział w szkoleniu uczestnicy otrzymają 7 godzin CPE.

 

Więcej inofmacji w Katalogu Szkoleń i Konferencji IIA Polska 2020

Oświadczenie dotyczące zwolnienia z VAT.

IIA Polska zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia, jeżeli nie zbierze się minimalna grupa uczestników.

 

Miejsce szkolenia:

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Golden Floor Centrum, Warszawa, ul Sienna 39.

Informacja o numerze sali szkoleniowej jest dostępna rano w dniu szkolenia w recepcji na parterze budynku oraz przesyłana uczestnikom emailem na kilka dni przed szkoleniem.

Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 9:00 a zakończenie jest przewidziane około godziny 16:30. Rejestracja uczestników od godziny 8:30.

 

Noclegi:

w okolicy miejsca szkolenia znajdują się 4 hotele:

http://www.campanile-warszawa.pl/pl

http://www.goldentulipwarsawcentre.com/pl

http://www.premiereclasse.com/pl

https://www.radissonblu.com/pl/sobieski-warsaw/kontakt

Dodatkowo IIA Polska ma podpisaną umowę z Hotelem Holidy Inn Express Airport zlokalizowanego w okolicy lotniska Chopina. Aby skorzystać z oferty tego hotelu, prosimy o kontakt z biurem IIA Polska.

 

Nazwa użytkownika