Akademia Audytora Moduł I – Rola audytu wewnętrznego w organizacji. Standardy IIA w praktyce

Prowadzący: 
Konrad Knedler
 

Poniżej informacja o wszystkich szkoleniach w ramach Modułu I - Rola audytu wewnętrznego w organizacji

Dla kogo: Szkolenie skierowane jest do audytorów chcących uzyskać praktyczną wiedzę w wybranych rodzajach zadań audytowych. Nie jest wymagane doświadczenie w przeprowadzaniu poszczególnych zadań audytowych ale pewna praktyka ułatwi pełne skorzystanie ze szkoleń.

 

Rola audytu wewnętrznego w organizacji. Standardy IIA w praktyce.
Termin szkolenia: 18.11.2019 r.
Punktem wyjścia są standardy IIA regulujące czym jest audyt wewnętrzny, jakie są jego cechy oraz rola w organizacji. W trakcie szkolenia postawione zostaną trudne pytania: czy AW jest rzeczywiście potrzebny organizacji, jak przekonać do tego zarząd, jak udowodnić potrzebę istnienia AW. Poszukując odpowiedzi na te pytania uczestnicy zostaną zaznajomieni z serią scenkowych scenariuszy, co pomoże także znalezieniu właściwej roli AW. trakcie szkolenia przedstawione zostanie także praktyczne funkcjonowanie standardów. Omówione zostaną takie kwestie jak niezależność i obiektywizm, umiejscawianie AW w organizacji, kompetencje AW czy zapewnienie jakości.

Program szkolenia, Wykładowca

Rola audytu wewnętrznego w kształtowaniu ładu, zarządzania ryzykiem oraz systemu kontroli w organizacji. Standardy IIA w praktyce.
Termin szkolenia: 19.11.2019 r.
Zarządzanie ryzykiem, ład organizacyjny i kontrola to 3 podstawowe obszary zainteresowania AW, wynikające zresztą z samej definicji AW. Szkolenie poświęcone jest przedstawieniu tych obszarów, a także modeli jako odniesień referencyjnych, potrzebnych przy pracach audytorskich. Dużą część zajęć poświęcimy zatem na ich praktyczne zastosowanie. Omówiona zostanie także rola AW wobec tych obszarów, zwracając szczególną wagę na wskazanie gdzie taka rola wykracza poza uznaną praktykę i jakie to rodzi zagrożenia.

Program szkolenia, Wykładowca

Planowanie roczne.
Termin szkolenia: 20.11.2019 r.
Planowanie w skali makro to przede wszystkim wybór tematów audytowych, którymi zajmiemy się w kolejnym okresie. Musimy zatem zapewnić aby wybór ten wpasowywał się priorytety organizacji, ale także aby odzwierciedlał rzeczywiste wyzwania. Dodatkowo, musimy oprzeć go analizę ryzyka, której metodyka musi być na tyle wiarygodna aby na podstawie rezultatów audytów tak wybranych móc wnioskować o systemach kontroli i zarządzania całej organizacji. W trakcie szkolenia zajmiemy się tymi zagadnieniami. Przeprowadzone zostaną zajęcia warsztatowe z analizy ryzyka przy planowaniu rocznym audytu oraz przejdziemy wraz z uczestnikami przez całym proces planowania.

Program szkolenia, Wykładowca

 

Cena wybranego 1-dniowego szkolenia:

750.00 zł + VAT (23%) Członkowie IIA Polska
900.00 zł + VAT (23%) Pozostałe osoby
 

Cena całego szkolenia (3 dni):

1 900.00 zł + VAT (23%) Członkowie IIA Polska
2 200.00 zł + VAT (23%) Pozostałe osoby
 

10% zniżki – dla 2 lub więcej osób zgłoszonych przez tę samą instytucję
10 % zniżki dla członków Polrisk, ISACA Katowice, PIBR, ACCA

 

Szkolenie prowadzone we współpracy z firmą AuditSolutions Link

 

Miejsce szkolenia: Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Golden Floor, Warszawa

Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 9:00 a zakończenie jest przewidziane około godziny 16:30. Od godziny 8:30 zapraszamy do rejestracji oraz na poranną kawę.

Oświadczenie VAT dla jsfp

 

Za udział w całym szkoleniu (3 dni) uczestnicy otrzymają 21 godzin CPE. Za udział w jednym dniu uczestnicy otrzymają 7 godzin CPE.

Ilość miejsc ograniczona

Zapraszamy !

IIA Polska zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia, jeżeli nie zbierze się minimalna grupa uczestników.

Noclegi:

w okolicy miejsca szkolenia znajdują się 4 hotele:

http://www.campanile-warszawa.pl/pl

http://www.goldentulipwarsawcentre.com/pl

http://www.premiereclasse.com/pl

https://www.radissonblu.com/pl/sobieski-warsaw/kontakt

Dodatkowo IIA Polska ma podpisaną umowę z Hotelem Holidy Inn Express Airport zlokalizowanego w okolicy lotniska Chopina. Aby skorzystać z oferty tego hotelu, prosimy o kontakt z biurem IIA Polska.

Patronem medialnym konferencji jest INFOR.pl 

Nazwa użytkownika