Akademia Audytora Moduł II – Audyt IT

Prowadzący: 
Sebastian Burgemejster
 

{O}

Opis szkolenia: W dzisiejszych czasach IT, to już nie tylko technologia, to jedna z kluczowych funkcji organizacji, która tworzy wydzieloną strukturę zarządzania, z własnymi procesami, projektami oraz wieloletnim budżetem. W miarę uzależnienia organizacji od nowoczesnych technologii rola i znaczenie działu IT dla funkcjonowania organizacji systematycznie wzrasta. Obecnie praktycznie żaden z procesów biznesowych w organizacji nie może odbywać się bez wsparcia teleinformatyki. Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do samodzielnego przeprowadzenia audytu IT poprzez uzyskanie przez uczestników teoretycznych i praktycznych podstaw w obszarze niezbędnej wiedzy o budowie oraz funkcjonowaniu systemów zarządzania ICT (ang. information and communication technologies) oraz bezpieczeństwa teleinformatycznego. Uczestnicy nabędą umiejętności planowania oraz realizowania zintegrowanych audytów IT, w szczególności poprzez praktyczne warsztaty oraz ćwiczenia audytowania wybranych elementów IT. Podstawowa wiedza z zakresu procesu audytu wewnętrznego będzie pomocna w zrozumieniu zajęć. 

Program szkolenia, Wykładowca

 

Za udział w szkoleniu uczestnicy otrzymają 14 godzin CPE.

 

Dostępne są 2 terminy szkolenia:

27-28.04.2020 r.

02-03.11.2020 r.

Więcej inofmacji w Katalogu Szkoleń i Konferencji IIA Polska 2020

Oświadczenie dotyczące zwolnienia z VAT.

IIA Polska zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia, jeżeli nie zbierze się minimalna grupa uczestników.

 

Miejsce szkolenia:

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Golden Floor Centrum, Warszawa, ul Sienna 39.

Informacja o numerze sali szkoleniowej jest dostępna rano w dniu szkolenia w recepcji na parterze budynku oraz przesyłana uczestnikom emailem na kilka dni przed szkoleniem.

Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 9:00 a zakończenie jest przewidziane około godziny 16:30. Rejestracja uczestników od godziny 8:30.

 

Noclegi:

w okolicy miejsca szkolenia znajdują się 4 hotele:

http://www.campanile-warszawa.pl/pl

http://www.goldentulipwarsawcentre.com/pl

http://www.premiereclasse.com/pl

https://www.radissonblu.com/pl/sobieski-warsaw/kontakt

Dodatkowo IIA Polska ma podpisaną umowę z Hotelem Holidy Inn Express Airport zlokalizowanego w okolicy lotniska Chopina. Aby skorzystać z oferty tego hotelu, prosimy o kontakt z biurem IIA Polska.

 

 

Nazwa użytkownika