ON-LINE - Akademia Audytora Moduł II – Audyt IT

Prowadzący: 
Sebastian Burgemejster
 

{O}

Opis szkolenia: W dzisiejszych czasach IT, to już nie tylko technologia, to jedna z kluczowych funkcji organizacji, która tworzy wydzieloną strukturę zarządzania, z własnymi procesami, projektami oraz wieloletnim budżetem. W miarę uzależnienia organizacji od nowoczesnych technologii rola i znaczenie działu IT dla funkcjonowania organizacji systematycznie wzrasta. Obecnie praktycznie żaden z procesów biznesowych w organizacji nie może odbywać się bez wsparcia teleinformatyki. Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do samodzielnego przeprowadzenia audytu IT poprzez uzyskanie przez uczestników teoretycznych i praktycznych podstaw w obszarze niezbędnej wiedzy o budowie oraz funkcjonowaniu systemów zarządzania ICT (ang. information and communication technologies) oraz bezpieczeństwa teleinformatycznego. Uczestnicy nabędą umiejętności planowania oraz realizowania zintegrowanych audytów IT, w szczególności poprzez praktyczne warsztaty oraz ćwiczenia audytowania wybranych elementów IT. Podstawowa wiedza z zakresu procesu audytu wewnętrznego będzie pomocna w zrozumieniu zajęć. 

Program szkolenia, Wykładowca

 

Materiały szkoleniowe:

W ramach szkolenia uczestnicy otrzymają materiały prezentacji szkoleniowej oraz ćwiczenia warsztatowe w formie elektronicznej *.pdf.

 

Wymogi uczestnictwa: zapał i chęć do nauki, dostęp do komputera z mikrofonem oraz kamerą (mogą być wbudowane) oraz do Internetu

 

Za udział w szkoleniu uczestnicy otrzymają 14 godzin CPE.

 

Cena szkolenia:

dla członków IIA Polska - 800 zł + VAT (23%)

dla pozostałych osób - 900 zł + VAT (23%)

 

Oświadczenie dotyczące zwolnienia z VAT.

 

IIA Polska zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia, jeżeli nie zbierze się minimalna grupa uczestników.

Nazwa użytkownika