Szkolenie „O sile drzemiącej w zasadach - nieprawidłowości w zamówieniach publicznych w świetle wyników kontroli i orzecznictwa”

Prowadzący: 
Małgorzata Kucharska
 

Celem szkolenia jest przedstawienie najistotniejszych problemów proceduralnych jakie pojawiają się w trakcie przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego i ich oceny w wynikach kontroli zamówień publicznych i orzecznictwie.

Szkolenie uświadamia najczęstsze błędy popełniane podczas postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Na konkretnych przykładach (materiał uwzględnia studia przypadku) wskazuje obszary narażone na wystąpienie uchybień skutkujących naruszeniem dyscypliny finansów publicznych, unieważnieniem umowy, nakładaniem kar finansowych, jak również wystąpieniem nieprawidłowości w postępowaniach współfinansowanych ze środków UE.

Dla kogo: Szkolenie skierowane jest do audytorów wewnętrznych i zewnętrznych, kierowników jednostek, członków komisji kontrolnych i przetargowych

Forma szkolenia: wykład z elementami studiów przypadków, analiza protokołów kontroli i orzecznictwa

Program szkolenia, Wykładowca

Cena szkolenia:

1 400.00 zł + VAT (23%) Członkowie IIA Polska
1 700.00 zł + VAT (23%) Pozostałe osoby 

10% zniżki – dla 2 lub więcej osób zgłoszonych przez tę samą instytucję
10 % zniżki dla członków Polrisk, ISACA Katowice, PIBR, ACCA

Termin szkolenia:

18-19.11.2019 r. Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Golden Floor Centrum, Warszawa, ul. Sienna 39, sala S6 na 1 piętrze.

 

Miejsce szkolenia:

Szkolenia odbywają się w centrum Warszawy, głównie w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Golden Floor.
Ze względu na to, iż wymogi dotyczące sali szkoleniowej możemy określić dopiero po ustaleniu liczebności grupy, konkretną informację o lokalizacji jesteśmy w stanie podać na ogół na kilka dni przed szkoleniem.
W pierwszej kolejności na miejsce szkolenia wybieramy Golden Floor Tower, ul. Chodna 51, następnie Golden Floor Centrum, ul. Sienna 39 i Golden Floor Plaza, al. Jerozolimskie 123A.
Wszystkie lokalizacje znajdują się w dobrze skomunikowanym obszarze centrum miasta, w niedużej odległości od dworca Warszawa Centralna.
Po ustaleniu, informacja o dokładnej lokalizacji jest zamieszczana na stronie internetowej przy danym szkoleniu oraz przesyłana do uczestników.
Informacja o numerze sali szkoleniowej jest dodatkowo dostępna w dniu szkolenia w recepcji na parterze budynku.
Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 9:00 a zakończenie jest przewidziane około godziny 16:30. Od godziny 8:30 zapraszamy do rejestracji oraz na poranną kawę.

 

Oświadczenie VAT dla jsfp

Za udział w szkoleniu uczestnicy otrzymają 14 godzin CPE.

Ilość miejsc ograniczona

Zapraszamy !

IIA Polska zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia, jeżeli nie zbierze się minimalna grupa uczestników.

Noclegi:

w okolicy miejsca szkolenia znajdują się 4 hotele:

http://www.campanile-warszawa.pl/pl

http://www.goldentulipwarsawcentre.com/pl

http://www.premiereclasse.com/pl

https://www.radissonblu.com/pl/sobieski-warsaw/kontakt

Dodatkowo IIA Polska ma podpisaną umowę z Hotelem Holidy Inn Express Airport zlokalizowanego w okolicy lotniska Chopina. Aby skorzystać z oferty tego hotelu, prosimy o kontakt z biurem IIA Polska.

 

Nazwa użytkownika