IIA | Aktualnosci | Ankieta dotycząca Risk in Focus dostępna do 31 maja – zapraszamy CAEs do wypełnienia ankiety!

Ankieta dotycząca Risk in Focus dostępna do 31 maja – zapraszamy CAEs do wypełnienia ankiety!

Ankieta dotycząca Risk in Focus dostępna do 31 maja – zapraszamy CAEs do wypełnienia ankiety!

10.05.2023

Zapraszamy wszystkich szefów audytu wewnętrznego (CAE) do wypełnienia ankiety!

Twoje opinie się liczą - pomóż nam rozwijać i informować o przyszłości audytu wewnętrznego. Nasza coroczna ankieta Risk in Focus jest otwarta do 31 maja br., a Twój udział jest niezwykle istotny.

Jakie są obecnie najbardziej palące ryzyka dla Twojej organizacji? A co widzisz na horyzoncie?

Świat nadal zmaga się z kryzysem kosztów utrzymania, a geopolityczna niepewność utrzymuje się po inwazji Rosji na Ukrainę, powodując jeszcze więcej nieznanych konsekwencji.

Audytorzy wewnętrzni w całej Europie i na świecie zmieniają swoje priorytety i plany. W tak niepewnych czasach potrzebujemy Twojej pomocy, aby zrozumieć, co zmieniło się dla Ciebie i Twojej firmy oraz jakie największe ryzyko i wyzwania widzisz przed sobą. Współpraca i dzielenie się wiedzą dadzą nam siłę do łagodzenia zagrożeń, z którymi wszyscy mamy do czynienia.

Projekt Risk in Focus realizowany jest już ósmy rok i nadal rozwija się i pogłębia nasze zrozumienie najpoważniejszych wyzwań, przed którymi stoją organizacje w całej Europie. Nie jesteśmy sami: Państwa opinie zostaną przeanalizowane wraz z wnioskami z 17 instytutów audytu wewnętrznego na całym kontynencie. Pozwoli to nakreślić zmieniający się krajobraz ryzyka w różnych krajach i pokaże pojawiające się zagrożenia, które zdaniem CAE powinny w przyszłości znaleźć się na radarze audytu wewnętrznego.

Wyniki zostaną opublikowane w naszym raporcie Risk in Focus 2024 we wrześniu i będą wspierać funkcje audytu wewnętrznego w kształtowaniu ich planów na nadchodzący rok.

Wyraź swoją opinię wypełniając ankietę – kliknij tutaj.

WAŻNE! Ankieta jest anonimowa, trwa mniej niż 4 minuty i powinna być wypełniana wyłącznie przez szefów audytu / szefów audytu wewnętrznego (CAE).

Dziękujemy za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami i za wsparcie w dostarczaniu opinii i wskazówek dla zawodu audytora wewnętrznego. #OneIIA

 

Nazwa użytkownika