IIA | Szkolenia

Szkolenia

Szkolenia

Nowa oferta szkoleń Instytutu Audytorów Wewnętrzych IIA Polska
 

Szkolenia będą prowadzone stacjonarnie oraz ON-LINE.

Szkolenia prowadzone ON-LINE mają taki opis w temacie szkolenia.

Nazwa użytkownika

Akademia Audytora

Akademia Audytora jest efektem wieloletniej współpracy IIA Polska i AuditSolutions. 

W oparciu o własne wieloletnie doświadczenia w audycie, w prowadzeniu szkoleń przygotowujących do CIA oraz CGAP, oraz dzięki wielu przeprowadzonym ocenom zewnętrznym funkcji audytu wewnętrznego stworzyliśmy zestaw szkoleń, które wyróżnia:

  • Zakres wiedzy dostosowany jest do obecnych potrzeb nowoczesnej funkcji AW. Syllabus Akademii Audytora nawiązuje do tematyki CIA, odpowiada oczekiwaniom Dyr. AW, z którymi rozmawiamy w trakcie ocen zewnętrznych. Jest też wynikiem naszych własnych przemyśleń.
  • Praktyczna wiedza prezentowana jest przez praktyków audytu wewnętrznego z wieloletnim doświadczeniem. Szkolenia oparte są o pracę w grupach i rozwiązywanie zadań w trakcie warsztatów.
  • Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów, którzy potrafią przekazywać wiedzę.  Dzięki temu możliwe jest zaangażowanie grupy przez cały dzień szkolenia, a atmosfera na szkoleniu zachęca do wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą.

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycją Akademii Audytora

IIA Polska & AuditSolutions

Szkolenia przygotowujące do egzaminów CIA

  

Przy realizacji szkoleń przygotowujących do egzaminów CIA współpracujemy z naszym partnerem merytorycznym – firmą AuditSolutions www.auditsolutions.pl  
Wykładowcy AuditSolutions to doświadczeni trenerzy, audytorzy, praktycy posiadający międzynarodowe certyfikaty oraz bogate doświadczenie zawodowe w różnych sektorach gospodarki, w tym w sektorze prywatnym i sektorze publicznym. Ale przede wszystkim to osoby potrafiące przekazywać wiedzę i prowadzić interesujące zajęcia.
Serdecznie zachęcamy do udziału w szkoleniach organizowanych we współpracy z AuditSolutions. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie AuditSolutions

Webinarium: Certyfikat CIA - przygotowanie i nauka. Link

Szkolenia pozostałe