IIA | O-nas | Program Mentoringowy

Program Mentoringowy

Program Mentoringowy

Zapraszamy Członków IIA Polska do Pilotażowego Programu Mentoringowego

 

Co to jest Program Mentoringowy IIA Polska?

Program Mentoringowy IIA Polska jest programem pilotażowym, który ma z jednej strony pomóc w rozwoju członkom naszego stowarzyszenia, a z drugiej strony określić jaka będzie formuła kolejnych edycji programu. Mentoring to spotkanie dwóch indywidualności - zaangażowanego mentora i wyjątkowego mentee. To najbardziej skuteczny i efektywny sposób przekazywania wiedzy oraz doświadczenia. Chcemy, aby nasz Program umożliwił wybranej grupie audytorów współpracę z doświadczonymi audytorami z różnych branż i specjalizacji. Choć kompetencje naszych mentorów są różne, to łączy ich jedno – uwielbiają rozwój i ludzi.

 

Dlaczego powinieneś przeczytać to zaproszenie?

Czasami, niestety zbyt rzadko, pojawiają się w życiu takie okazje, które trzeba wykorzystać. Po latach, oceniając swoje dokonania, powiemy, "udało mi się bo...". Najczęściej po tym "bo..." pojawia się ciekawy człowiek, niecodzienne wydarzenie, wyjątkowa możliwość. Ale o tym czy dobrze wykorzystamy tą okazję decydujemy my sami. To sobie zawdzięczamy sukces lub niepowodzenie. Program Mentoringowy IIA Polska to właśnie wysłane specjalnie do Was zaproszenie do spotkania z ciekawym człowiekiem, niecodziennym wydarzeniem, wyjątkową możliwością.   

 

Jak się zapisać?

Z racji na pilotażowy charakter Programu (to 1 edycja!), liczba uczestników jest ograniczona. Formalności są ograniczone do minimum - wystarczy wypełnić formularz (zobacz załącznik), a następnie wziąć udział w szkoleniu dla uczestników Programu (jeszcze przed wakacjami!).

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres office@iia.org.pl w terminie do 03.06 br.

 

Jeśli chcesz przenieść swój rozwój na wyższy poziom czekamy właśnie na Ciebie!

 

Poznaj naszych mentorów:

 

Zaproszenie

Pobierz Zobacz

Regulamin Programu Mentoringowego

Pobierz Zobacz

Formularz zgłoszeniowy

Pobierz Zobacz

Nazwa użytkownika