IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Aktualnosci | Biblioteka Nagrań Webinarów IIA

Biblioteka Nagrań Webinarów IIA

Biblioteka Nagrań Webinarów IIA

21.05.2020

IIA Global uruchomiło, dostępną tylko dla członków, Bibliotekę Nagrań Webinariów (Webinar Playback Library), zawierającą najbardziej aktualne webinaria dotyczące bieżącej sytuacji oraz takich obszarów jak przemyślane przywództwo w audycie wewnętrznym, dostępne bezpośrednio na komputerze lub telefonie. Wspierając starania członków w dalszym rozwoju zawodowym oraz uzyskaniu niezbędnych godzin CPE, IIA Global umożliwia członkom dostęp do wcześniej emitowanych webinariów i szkoleń z możliwością uzyskania godzin CPE.

Co miesiąc będą udostępniane dwa nagrania webinariów poruszających takie tematy jak etyka zawodowa, ład organizacyjny, ryzyko i kontrola, krytyczne myślenie oraz kwestie związane z COVID-19. Udostępniane webinaria były wcześnie prezentowane przez Instytuty, które były uprzejme udostępnić je do ogólnej dystrybucji. Webinaria mogą się różnić, ale generalnie trwają około godziny. Aby otrzymać potwierdzenie o godzinach CPE  należy wypełnić potwierdzenie obejrzenia / odtworzenia webinarium w całości.

Zasoby biblioteki webinariów dostępne są tylko dla członków IIA.

Maj 2020 - nagrania webinariów: Fokus na COVID-19

 

Dystans społeczny (social distancing) a audyt wewnętrzny: Strategie dla audytu w czasach kryzysu

Podczas gdy organizacje zmagają się z konsekwencjami COVID-19, zarówno wewnętrznymi jak i zewnętrznymi, może się wydawać, że jest więcej pytań niż odpowiedzi. Które zadania audytowe powinny być priorytetowe? Jak wykonać te zadania skoro tradycyjny sposób, spotkanie, stwarza ryzyko? Jakie strategiczne i finansowe działania należy podjąć? Jakie decyzje dotyczące zarówno pracowników jak i klientów, należy podjąć? Czy audyt wewnętrzny, rada oraz kierownictwo wyższego szczebla mają to samo zdanie dotyczące działań związanych z COVID-19 oraz czy dzielenie się informacjami odbywa się na bieżąco, informacje są dokładne oraz przejrzyste? Dołącz do dyskusji z Timem Berichon’em, Dyrektorem IIA ds. CAE, aby posłuchać o „nowej normalności” związanej z dystansem społecznym oraz audytem wewnętrznym. Obejrzyj webinar.

Webinarium dostępne w języku angielskim.

Webinarium dostępne dzięki uprzejmości IIA North America; oryginalna transmisja – marzec 2020 r.

 

IIA Hiszpania : Wpływ COVID-19 na audyt z perspektywy ryzyka technologicznego

Poznaj wytyczne, aby ocenić, czy wpływ technologiczny oraz ryzyko wynikające z COVID-19 są  odpowiednio zarządzane. Zapoznaj się z możliwym podejściem oraz przykładami  zasobów i przewodnikami metodologicznymi dla audytorów związanych z technologią.

Temat zostanie zaprezentowany przez Manuela Mendolę, zastępcę dyrektora i odpowiedzialnego za usługi w zakresie ryzyka technologicznego w PKF Attest. Obejrzyj webinar.

Dzięki uprzejmości IIA Hiszpania; oryginalna transmisja – kwiecień 2020 r.

Webinarium dostępne w języku hiszpańskim.

 

 

Nazwa użytkownika