IIA | Aktualnosci | "Czwartkowe webinarium" IIA Polska - 06 października 2023r.

"Czwartkowe webinarium" IIA Polska - 06 października 2023r.

"Czwartkowe webinarium" IIA Polska - 06 października 2023r.

14.09.2023

Nowy sezon "Czwartkowych webinariów" zaczynamy wyjątkowo .... w piątek!

Tematem będzie: Zaufanie w działaniu: klucz do efektywnej współpracy i rozwoju osobistego.

11:00-12:30

06 października 2023 ONLINE

Prelegent: Szymon Sylwanowicz

Dlaczego warto uczestniczyć w webinarze?

Zaufanie jest fundamentem udanych relacji, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Ten wykład pomoże Ci odkryć praktyczne zasady budowania i wzmacniania zaufania, co bezpośrednio wpłynie na Twoje umiejętności komunikacyjne, skuteczność w pracy zespołowej oraz osiąganie lepszych wyników.

Agenda:

I. Zaufanie - dlaczego jest ważne i jak jego zmienny poziom wpływa na nasze życie.

II. Postawy wiarygodności – dlaczego prawość oraz intencje (czyli charakter), a także umiejętności i rezultaty (czyli kompetencje) są niezbędne w budowaniu kultury zaufania.

III. Skuteczne działanie – poznaj zasady budowania kultury zaufania stanowiącej klucz do efektywnej współpracy i rozwoju osobistego.

Webinar tylko dla Członków IIA Polska

Link do rejestracji

Uwaga! poza potwierdzeniem rejestracji wysłany zostanie do uczestników specjalny link do samego wydarzenia.

 

Szymon Sylwanowicz

Od ponad 20 pracuje dla firm prowadzących swoją działalność w sektorze bankowości, konsultingu i ubezpieczeń. Przeszedł ścieżkę od pracownika liniowego do pozycji dyrektora funkcji audytu wewnętrznego, który podlega bezpośrednio prezesowi zarządu. W tym czasie zrealizował dziesiątki projektów audytowych.

„Dzięki tej pracy nauczyłem się obserwować, skutecznie słuchać, analizować zbiory informacji oraz rozmawiać z osobami na różnych stanowiskach. Dzisiaj, po ukończeniu Akademii Zawodowych Mówców Sebastiana Kotowa oraz wykorzystując własne długoletnie doświadczenie zawodowe, z pasją opowiadam o tym jak budować zaufanie i osiągać lepsze rezultaty, w formie inspirującego wykładu, na który serdecznie zapraszam”.

Nazwa użytkownika