IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Aktualnosci | Dwumiesięcznik IIA Global - "Internal Auditor" - ostatnia chwila aby zamówić prenumeratę !

Dwumiesięcznik IIA Global - "Internal Auditor" - ostatnia chwila aby zamówić prenumeratę !

Dwumiesięcznik IIA Global - "Internal Auditor" - ostatnia chwila aby zamówić prenumeratę !

15.11.2019

Jak co roku, Członkowie Instytutu Audytorów Wewnętrznych IIA Polska mają możliwość zaprenumerowania 

anglojęzycznego dwumiesięcznika "Internal Auditor" wydawany przez IIA Global.

Cena to 160 zł + 23% VAT za 6 numerów.

Prenumeratorzy otrzymają w tej cenie wersję papierową oraz dostęp on-line do wersji elektronicznej i archiwum (po zalogowaniu się jako członkowie na  stronach www.global.theiia.org Wersja papierowa będzie przesyłana pocztą do prenumeratorów na podany przez nich adres od lutego 2020.

Istnieje również możliwość zaprenumerowania wyłącznie wersji elektronicznej i archiwum, dostępnej on-line, w cenie 80 zł + 23% VAT za 6 numerów.

Prenumeratorzy zarówno papierowej jak i elektronicznej wersji dwumiesięcznika Internal Auditor będą mieli również dostęp do aplikacji „Ia app”, którą można bezpłatnie pobrać z Apple App Store, Google Play oraz AmazonAppstore. Aplikacja to elektroniczny dostęp do magazynu, codzienne informacje, newsy, video oraz dwa najpopularniejsze blogi ze strony InternalAuditor.org

Zainteresowanych prosimy o przesłanie w terminie do 10 stycznia 2020 (włącznie) na adres office@iia.org.pl zamówienia wg załączonego formularza Link

W temacie e-maila proszę wpisać: PRENUMERATA IA 2020. Po przesłaniu prawidłowo wypełnionej tabeli (wg załącznika) otrzymają Państwo potwierdzenie przyjęcia zamówienia. Opłaty należy dokonać dopiero po otrzymaniu z IIA Polska faktury. Faktura zostanie przesłana razem z pierwszym numerem magazynu, tj. w lutym 2020 r. 

Nazwa użytkownika