IIA | Aktualnosci | Konferencja ECIIA “Solve the Puzzle” – zapisz się już dzisiaj!

Konferencja ECIIA “Solve the Puzzle” – zapisz się już dzisiaj!

Konferencja ECIIA “Solve the Puzzle” – zapisz się już dzisiaj!

13.03.2024

W imieniu ECIIA oraz IIA Węgry, gospodarza tegorocznej Konferencji ECIIA, serdecznie zapraszamy do udziału w tym międzynarodowym wydarzeniu.

Z radością przedstawiamy program wyczekiwanej konferencji ECIIA 2024, który jest już dostępny na stronie Konferencji. Przygotuj się na niezwykłe doświadczenie w samym sercu Budapesztu w dniach 26-27 września 2024 roku.

 

Tegoroczna konferencja zapowiada się jako prawdziwe święto innowacji i doskonałości w audycie wewnętrznym. Zanurz się w prowokujących do myślenia sesjach prowadzonych przez uznanych światowych liderów i ekspertów, w tym Anthony'ego Pugliese, Ramsesa Gallego, Rainera Lenza i wielu innych, angażujących dyskusjach na temat najnowszych trendów w branży oraz nieocenionych możliwościach nawiązywania kontaktów z profesjonalistami z całego świata.

Oprócz tego zapraszamy do rozkoszowania się bogatą kulturą i kuchnią miasta podczas naszej wspaniałej uroczystej kolacji, zorganizowanej na pokładzie statku podczas wspaniałego rejsu po Dunaju.

 

Zarezerwuj miejsce już dziś, rejestrując się przed 31 marca, aby skorzystać z naszej super zniżki (super early bird). Nie przegap tej jedynej w swoim rodzaju okazji, aby podnieść swój poziom wiedzy zawodowej i kształtować przyszłość audytu wewnętrznego.

Nie możemy się doczekać, aby powitać Cię w urokliwym Budapeszcie na konferencji ECIIA 2024. Rozpocznijmy razem tę niezwykłą przygodę!

 

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Ulotka Konferencyjna

Pobierz Zobacz

Nazwa użytkownika