XV Jubileuszowy PolCAAT - 10.12.2019więcej
IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Aktualnosci | Konferencja „Perspektywy rozwoju nadzoru korporacyjnego. Komunikacja oraz etyka w administracji publicznej i w biznesie"

Konferencja „Perspektywy rozwoju nadzoru korporacyjnego. Komunikacja oraz etyka w administracji publicznej i w biznesie"

Konferencja „Perspektywy rozwoju nadzoru korporacyjnego. Komunikacja oraz etyka w administracji publicznej i w biznesie"

20.05.2019

Szanowni Państwo,
 
w imieniu Koła Jednostek Sektora Finansów Publicznych we współpracy z Dolnośląskim Kołem Regionalnym oraz w imieniu pozostałych organizatorów, mamy zaszczyt zaprosić Państwa  do udziału w bezpłatnej  konferencji pt.: „Perspektywy rozwoju nadzoru korporacyjnego. Komunikacja oraz etyka w administracji publicznej i w biznesie". 
Wydarzenie odbędzie się w dniu 11.06.2019 roku w auli Wydziału Biznesu, Finansów i Administracji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, w Rybniku przy ul. Rudzkiej 13 c. 

Organizatorami konferencji są: Wydział Biznesu, Finansów i Administracji oraz Katedra Zarządzania Przedsiębiorstwem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Prezydent Miasta Rybnika, Koło Jednostek Sektora Finansów Publicznych we współpracy z Dolnośląskim Kołem Regionalnym działających przy Międzynarodowym Stowarzyszenie Audytorów Wewnętrznych (IIA) Polska.
Konferencja ma charakter niekomercyjny. 
Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia  05.06.2019  r. poprzez formularz rejestracyjny, znajdujący się na stronie:

Formularz rejestracyjny

Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie: 
Strona konferencyjna

Serdecznie zapraszay,
Elżbieta Paliga - koordynator Koła Jednostek Sektora Finansów  Publicznych IIA Polska
Renata Pradela - Dolnośląskie Koło Regionalne
 

Nazwa użytkownika