IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Aktualnosci | Nawiązanie współpracy partnerskiej pomiędzy IIA Polska a TeamMate

Nawiązanie współpracy partnerskiej pomiędzy IIA Polska a TeamMate

Nawiązanie współpracy partnerskiej pomiędzy IIA Polska a TeamMate

15.10.2021

Z przyjemnością pragniemy poinformować o nawiązaniu współpracy partnerskiej pomiędzy IIA Polska a TeamMate, jednostką biznesową Wolters Kluwer. TeamMate jest jednym z wiodących na świecie ekspertów w dziedzinie audytu wewnętrznego i rozwiązań zapewniających, od ponad 25 lat zajmującym się wspieraniem audytorów sektora prywatnego i publicznego. Rozwiązania eksperckie TeamMate umożliwiają liderom audytu wewnętrznego uzyskanie głębszego wglądu w proces audytu wewnętrznego oraz poprawę efektywności dzięki cyfrowym, zintegrowanym i analitycznym możliwościom systemu. Rozwiązania eksperckie są dostępne w kilku wersjach językowych, w tym w języku angielskim oraz polskim. 

Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak TeamMate+ może pomóc  działowi audytu wewnętrznego w organizacji, prosimy o kontakt z Olkiem Volokhovych, Account Manager w TeamMate, pod adresem oleg.volokhovych@wolterskluwer.com lub +420 778 752 015. 

Aby zainaugurować naszą współpracę, zapraszamy na webinarium prowadzone przez TeamMate. Webinarium odbędzie się we wtorek, 19 października 2021 r., w godzinach 15:00-16:00 (CEST).  Za udział w webinarium uczestnicy otrzymają 1 godzinę CPE. 

Sesja zatytułowana ‘Audit Leadership Conversations: A focus on Audit Strategy and Change’ będzie poświęcona rozwojowi celu audytu wewnętrznego w Bupa oraz związanej z nim strategii, a także temu, jak, po wyznaczeniu kierunku dla zespołu audytowego, przystąpiono do wprowadzania niezbędnych zmian w funkcji audytu wewnętrznego, aby zapewnić długoterminowy, zrównoważony sukces. 

Jeremy Eagles opowie o swoim doświadczeniu w skutecznym tworzeniu strategii audytu i wprowadzaniu zmian. Jeremy został mianowany dyrektorem ds. audytu w Bupa w sierpniu 2019 roku. Pierwotnie uzyskał kwalifikacje jako biegły księgowy w PWC i dołączył do Bupa. Jeremy zajmował wcześniej wyższe stanowiska w działach audytu wewnętrznego w Catlin Group, Aviva, XL Capital i JLT. 

Webinarium poprowadzi Jonathan Chapman. Jonathan posiada doświadczenie w zakresie przywództwa w audycie, zdobyte podczas pełnienia funkcji COO w Aviva i Lloyds Bank, a także podczas pracy konsultingowej z wieloma działami audytu wewnętrznego. 

Po zakończeniu webinaru, dzięki analizie prawdziwych przykładów, zdobędą Państwo pomysły i inspirację dla własnej funkcji audytu oraz zmian, które mogą Państwo wprowadzić. 

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

O TeamMate 

TeamMate, oddział Wolters Kluwer, jest wiodącym na świecie ekspertem w dziedzinie audytu, od ponad 25 lat zajmującym się wspieraniem audytorów ze wszystkich sektorów gospodarki. TeamMate posiada ponad 3000 klientów w ponad 150 krajach. Wśród naszych klientów znajduje się 30% firm z listy Fortune 1000, 40% firm z listy Fortune 100, 5 największych światowych firm audytorskich oraz ponad 1000 agencji sektora publicznego. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź tm.wolterskluwer.com i śledź nas na LinkedIn, Twitter, Facebook i YouTube

O Wolters Kluwer 

Wolters Kluwer (WKL) jest światowym liderem w dziedzinie informacji profesjonalnej, oprogramowania i usług dla sektora opieki zdrowotnej, podatków i rachunkowości, zarządzania, ryzyka i zgodności oraz prawa i regulacji. Pomagamy naszym klientom podejmować kluczowe decyzje każdego dnia, dostarczając rozwiązania eksperckie, które łączą posiadaną wiedzę specjalistyczną z technologią i usługami. Wolters Kluwer odnotował w 2020 r. roczne przychody w wysokości 4,6 mld euro. Grupa obsługuje klientów w ponad 180 krajach, prowadzi działalność w ponad 40 krajach i zatrudnia około 19 200 osób na całym świecie. Siedziba główna firmy znajduje się w Alphen aan den Rijn w Holandii. 

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.wolterskluwer.com, śledź nas na Twitter, Facebook, LinkedIn, i YouTube

Nazwa użytkownika