IIA | Aktualnosci | Nowe Standardy - kolejne informacje

Nowe Standardy - kolejne informacje

Nowe Standardy - kolejne informacje

22.02.2024

Chcielibyśmy podzielić się z Wami ekscytującymi nowinami dotyczącymi aktualizacji naszych Standardów. Po pierwsze, mamy zaszczyt ogłosić, że mamy już pełne tłumaczenie na język polski! Aktualnie trwają prace nad poprawnością językową, abyśmy mogli jak najszybciej udostępnić Wam ten ważny dokument. Cały Zarząd i pracownicy biura pracują nad tym z ogromnym zaangażowaniem, aby Standardy ujrzały światło dzienne w jak najkrótszym czasie.

Ale to nie wszystko! Chcielibyśmy także poinformować Was o nadchodzących wydarzeniach.

W marcu planujemy specjalne webinarium dedykowane członkom IIA Polska, które będzie wprowadzało Was w świat naszych nowych Standardów. Będzie to doskonała okazja, aby zgłębić ich kluczowe aspekty i zrozumieć ich znaczenie dla praktyki zawodowej audytorów wewnętrznych.

Co więcej, w naszym katalogu szkoleń znajdziecie również całodniowe szkolenie, które zapewni uczestnikom szczegółowe i najlepsze informacje na temat nowych Standardów. To szkolenie będzie oparte na doświadczeniach osoby, która miała aktywny udział w ich tworzeniu na poziomie globalnym, co gwarantuje najwyższą jakość i aktualność przekazywanych treści.

Bądźcie gotowi na te ekscytujące wydarzenia i przygotujcie się na wspaniałą podróż po świecie nowych Standardów audytu wewnętrznego!

 

Nazwa użytkownika