IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Aktualnosci | Open Eyes Economy on Tour 2019. Warszawska edycja wydarzenia - 24 września 2019 r.

Open Eyes Economy on Tour 2019. Warszawska edycja wydarzenia - 24 września 2019 r.

Open Eyes Economy on Tour 2019. Warszawska edycja wydarzenia - 24 września 2019 r.

28.06.2019

Zapraszamy do udziału w konferencji „Aktywa niematerialne: zidentyfikuj, zmierz, wyceń.
O korzystaniu, które nie jest wykorzystywaniem”, realizowanej w ramach cyklu Open Eyes Economy on Tour 2019. Warszawska edycja wydarzenia odbędzie się 24 września 2019 r. w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych (ul. Książęca 4, 00-498 Warszawa).

Partnerem wydarzenia już po raz kolejny jest Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska 

Aktywa niematerialne odgrywają kluczową rolę w dzisiejszym biznesie. Według szacunków odpowiadają nawet za 90% wartości największych przedsiębiorstw. Mimo to, mamy ogromny problem z ich identyfikowaniem, pomiarem i wyceną. W efekcie, nie potrafimy w pełni wykorzystywać szans jakie stwarzają. W czasie konferencji chcielibyśmy zaprezentować innowacyjne podejście do wartości niematerialnych. Wskażemy nowatorskie spojrzenie na działania z zakresu zrównoważonego rozwoju w firmie i jej wpływu na otoczenie, zarządzania własnością intelektualną oraz relacjami z pracownikami i  klientami, pokażemy dobre praktyki i ciekawe rozwiązania w obszarze zarządzania. Ważnym elementem wydarzenie jest także networking, dzięki któremu przedsiębiorcy i przedstawiciele świata nauki będą mogli nawiązać nowe kontakty. 

Wśród prelegentów znajdą się ekonomiści, prawnicy, przedsiębiorcy m.in. z Małopolski, praktycy biznesu oraz przedstawiciele nauki i organizacji pozarządowych. Swoją wiedzą i doświadczeniem będą dzielili się m.in.: dr Andrè Helin, prezes BDO, ekspert i uznany autorytet w dziedzinie rachunkowości i finansów; Rafał Olesiński, reprezentujący Kancelarię Olesińscy & Wspólnicy, prawnik specjalizujący się w prawie podatkowym; dr Teresa Cebrowska, wiceprezes Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, biegły rewident; Agata Kowalska, radca prawny reprezentujący Kancelarię Chabasiewicz & Kowalska, ma wieloletnie doświadczenie w doradztwie związanym z ochroną praw własności intelektualnej i e-commerce; Ewa Sowińska, biegły rewident, współpracuje
z przedsiębiorcami w obszarze humanizowania biznesu; Alek Tarkowski z Fundacji Centrum Cyfrowe, specjalizujący się w kwestiach związanych z prawem autorskim i własnością intelektualną w Internecie; dr Bartłomiej Biga z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, prawnik i ekonomista, zajmujący się aktywami niematerialnymi w przedsiębiorstwach; prof. Olaf Żylicz reprezentujący SWPS, psycholog biznesu, trener, coach i in.

Na spotkanie zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych innowacjami i rozwojem własnego potencjału, a także przedstawicieli nauki oraz instytucji otoczenia biznesu i samorządowców.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje rejestracja, więcej na https://oees.pl/warszawa2409/

Nazwa użytkownika