VII Konferencja Finansowa 28 lutego 2018 r. Więcej
IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Aktualnosci | Po spotkaniu szkoleniowym AUDYT WEWNĘTRZNY W PRAKTYCE

Po spotkaniu szkoleniowym AUDYT WEWNĘTRZNY W PRAKTYCE

Po spotkaniu szkoleniowym AUDYT WEWNĘTRZNY W PRAKTYCE

27.10.2017

W imieniu Lubelskiego Koła Regionalnego IIA Polska serdecznie dziękuję Zarządowi IIA Polska za objęcie patronatem spotkania szkoleniowego AUDYT WEWNĘTRZNY W PRAKTYCE, które odbyło się w Lublinie z inicjatywy 6 Kół Regionalnych IIA Polska (Dolnośląskiego, Lubelskiego, Łódzkiego,  Małopolskiego, Śląskiego i Wielkopolskiego) oraz Branżowego Kola AW JST IIA Polska.  Dziękuję również Panu dr Krzysztofowi Żukowi Prezydentowi Miasta Lublina za objecie patronatem i współorganizację spotkania.

Szczególnie pragnę podziękować - zastępcy Koordynatora Lubelskiego Koła Regionalnego IIA Polska - Audytorowi wewnętrznemu UM Lublin Pani Magdalenie Pociecha za współorganizację, jak również wszystkim zaangażowanym Koordynatorom Kół Regionalnych IIA Polska za istotne i znaczące wsparcie. Dziękuję wszystkim prelegentom za niezwykle inspirujące prezentacje i ekspertom biorącym udział w panelu za dyskusję. Jest nam niezmiernie miło, że w spotkaniu brało udział tak wielu uczestników.
Szersza relacja ze spotkania ukaże się w następnym numerze magazynu IIA Polska „Audyt i zarządzanie”, który był wspólnie z Polskim Radiem Lublin patronem medialnym wydarzenia. 

Andrzej Bojanek, DM, MBA, CGAP

Koordynator
Lubelskiego Kola Regionalnego
Instytutu Audytorow Wewnetrznych
Czlonek Honorowy IIA Polska
 

Nazwa użytkownika