IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Aktualnosci | Po spotkaniu Zarządu w dniu 29 października 2019 r.

Po spotkaniu Zarządu w dniu 29 października 2019 r.

Po spotkaniu Zarządu w dniu 29 października 2019 r.

15.11.2019

29 października odbyło się kolejne spotkanie Zarządu IIA Polska podczas którego podjęto tematy: 

1. XV Jubileuszowa Konferencja PolCAAT’2019

 Przed nami jubileuszowe wydarzenie, na które wpływają kolejne zgłoszenia.

 Będzie to wyjątkowa, podsumowująca edycja. Prelegentami będą najlepsze i najbardziej znane osoby z polskiej sceny cyber security.

 Zapraszamy !

2. Szkolenia i konferencje

W październiku ruszyły szkolenia, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Trwają zapisy na kolejne listopadowe i grudniowe.

3. Sprawy członkowskie

Jest nas coraz więcej! Na dzień 29 października w IIA Polska jest 1729 członków. Zapraszamy

4. Koła regionalne i branżowe

Odbyła się konferencja w Poznaniu, uczestniczyło w niej ponad 150 osób. Podczas wydarzenia świętowano 10-lecie powołania Wielkopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska. Konferencja została bardzo pozytywnie odebrana i cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.

Z przyjemnością informujemy, że zostało powołane kolejne Koło Regionalne. Zarząd IIA Polska podjął uchwałę o powołaniu Kujawsko-Pomorskiego Koła Regionalnego. Pełniącym obowiązki koordynatora koła jest pan Robert Gołdecki. Gratulujemy i życzymy sukcesów.

Ponieważ w tym roku kończy się kadencja koordynatorów 2 kół regionalnych, Zachodniopomorskiego i Warmińsko-Mazurskiego, ogłoszono nabór kandydatów i wybory w w/w kołach. Koło Warmińsko-Mazurskie wybory nowego koordynatora ma już za sobą. Miło nam poinformować, że Pan Marcin Dublaszeski został ponownie wybrany na koordynatora Warmińsko-Mazurskiego Koła Regionalnego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nazwa użytkownika