IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Aktualnosci | Praktycznie o radach nadzorczych i nadzorze właścicielskim – zapraszamy do udziału w IX Konferencji Rada Nadzorcza

Praktycznie o radach nadzorczych i nadzorze właścicielskim – zapraszamy do udziału w IX Konferencji Rada Nadzorcza

Praktycznie o radach nadzorczych i nadzorze właścicielskim – zapraszamy do udziału w IX Konferencji Rada Nadzorcza

09.10.2019

Zapraszamy do udziału w 9. edycji KONFERENCJI RADA NADZORCZA, która odbędzie się 7 LISTOPADA 2019 ROKU ROKU (czwartek) w DĄBROWIE GÓRNICZEJ.

IIA Polsa jest partnerem wydarzenia. 

Tradycyjnie Konferencja w całości poświęcona będzie praktycznym aspektom sprawowania kontroli, nadzoru właścicielskiego i funkcjonowania rad nadzorczych.

„Zaproszone osoby – co zresztą jest domeną Konferencji – gwarantują najwyższy poziom kompetencji.

Wchodzimy w kolejne obszary profesjonalnego sprawowania nadzoru właścicielskiego i funkcjonowania rad nadzorczych – w tym roku naszym tematem przewodnim będą firmy rodzinne i ich ład korporacyjny.

Nie zapominany oczywiście o radach nadzorczych w spółkach giełdowych i spółkach komunalnych komunalnych.

Ta tematyka jest kontynuowana kolejny rok. Pewną nowością będzie spojrzenie na crowdfunding – z perspektywy nadzoru właścicielskiego.

Będzie również – tradycyjnie – odrobina humoru. Po szczegóły odsyłam oczywiście do programu” – mówi Piotr Rybicki, pomysłodawca i organizator Konferencji.

Podczas VIII Konferencji Rada Nadzorcza zostanie wręczone wyróżnienie „CZŁOWIEK CORPORATE GOVERNANCE 2019”.

Już po raz piąty zostanie doceniona osoba, która wnosi niebagatelny wkład w budowę ładu korporacyjnego w Polsce.

Dotychczasowi laureaci: Andrzej S. Nartowski, Wiesław Rozłucki i Agnieszka Gontarek, Raimondo Eggink są najlepszą rekomendacją rangi wyróżnienia.

„Po raz piąty – mały jubileusz. Ważne, że tworzymy nowy ważny rozdział corporate governance w Polsce – i to jest naprawdę powód do dumy, dla mnie i wszystkich członków Kapituły – mówi Piotr Rybicki.

Do udziału w IX Konferencji Rada Nadzorcza organizator zaprasza przedsiębiorców, właścicieli firm, udziałowców, akcjonariuszy, członków rad nadzorczych, dyrektorów finansowych, pracowników nadzoru właścicielskiego, pracowników biur zarządu, pracowników naukowych, a także wszystkie osoby zainteresowane tematyką corporate governance.  „To nie tylko konferencja dla rad nadzorczych” – mówi Piotr Rybicki. „To konferencja przede wszystkim dla osób, które faktycznie sprawują nad swoimi firmami – niezależnie od tego czy w danym podmiocie powołano odrębny organ – radę nadzorczą”.

„Wszystkim, którym wydaje się, że Dąbrowa Górnicza jest daleko (bo 15 km z Katowic, 70 km z Krakowa, 212 km z Wrocławia i 305 km z Warszawy) – to naprawdę ciekawe miasto, które warto odwiedzić nie tylko przy okazji IX Konferencji Rada Nadzorcza.” – zaprasza Piotr Rybicki pomysłodawca i organizator Konferencji.

Szczegółowe informacje o VII Konferencji Rada Nadzorcza znajdują się na stronie: Link

 

Nazwa użytkownika