IIA | Aktualnosci | Przedstawiciele Zarządu IIA Polska na konferencji SEMAFOR 2024

Przedstawiciele Zarządu IIA Polska na konferencji SEMAFOR 2024

Przedstawiciele Zarządu IIA Polska na konferencji SEMAFOR 2024

21.03.2024

Przedstawiciele Zarządu IIA Polska - Romana Kawiak - Ciołak (II Wiceprezes) oraz Marcin Dublaszewski (Prezes) - wzięli udział w odbywającej się w dniach 14-15 marca br. konferencji Semafor 2024. Jest to kluczowe wydarzenie na polskim rynku cybersecurity i audytu IT, przyciągające szerokie grono uczestników. Tegoroczna edycja zgromadziła około 400 osób, co świadczy o dużym zainteresowaniu branżą i tematyką wystąpień. Konferencja jest wydarzeniem, podczas którego audytorium liczące kilkaset osób, dostawcy rozwiązań z Polski i całego świata oraz czołowe organizacje zrzeszające menedżerów bezpieczeństwa ICT mogą wymieniać się wiedzą i doświadczeniami. SEMAFOR charakteryzuje się dwudniowym programem z sesjami plenarnymi i czterema ścieżkami merytorycznymi, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb uczestników. W obliczu rosnącej skali cyberataków i wyzwań ostatniego roku, w tym dotyczących rozwoju Sztucznej Inteligencji, SEMAFOR staje się miejscem dyskusji o priorytetach w cyberbezpieczeństwie, wyborze technologii i strategiach zapewniających ciągłość działania przedsiębiorstw.

W tym znakomitym gronie przedstawiciele IIA Polska zaprezentowali swoje wystąpienia - „Rozwój sztucznej inteligencji – ewolucja czy rewolucja w audycie wewnętrznym?” (Romana Kawiak-Ciołak) oraz „Zarządzanie Ryzykiem w Sztucznej Inteligencji - wyzwania i strategie łagodzenia.” (Marcin Dublaszewski) - obydwa w ramach ścieżki Audyt IT.

Jako IIA Polska mamy nadzieję, że kompetencje z zakresu audytu IT, bezpieczeństwa informacji oraz samej informatyki będą rozwijane przez naszych Członków, aby mogli oni sprostać współczesnym wyzwaniom w działalności zawodowej. IIA Polska deklaruje aktywne wsparcie w tym zakresie.

 

Strona konferencji: https://www.computerworld.pl/konferencja/semafor

 

Nazwa użytkownika