IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Aktualnosci | Rola audytu wewnętrznego w zapobieganiu oszustwom, ich wykrywaniu i prowadzeniu dochodzeń. Prośba o wypełnienie ankiety.

Rola audytu wewnętrznego w zapobieganiu oszustwom, ich wykrywaniu i prowadzeniu dochodzeń. Prośba o wypełnienie ankiety.

Rola audytu wewnętrznego w zapobieganiu oszustwom, ich wykrywaniu i prowadzeniu dochodzeń. Prośba o wypełnienie ankiety.

17.03.2020

Misją Fundacji Audytu Wewnętrznego jest poszerzanie wiedzy oraz zrozumienie  audytu wewnętrznego poprzez dostarczanie odpowiednich produktów badawczych i edukacyjnych w celu rozwoju zawodu na całym świecie.

Każdy wspólny projekt zrealizowany przez Fundację pomaga w osiągnięciu celu IIA Global polegającego na zapewnieniu odpowiednich wskazówek, przemyślanego przywództwa i programów szkoleniowych dla naszych ponad 100 Instytutów i 200 000 członków na całym świecie.

Obecnie Fundacja prowadzi badania, które koncentrują się na roli audytu wewnętrznego w zapobieganiu oszustwom, ich wykrywaniu i prowadzeniu dochodzeń. Celem tych badań jest zebranie danych jakościowych i ilościowych na temat ról, obowiązków, struktury i narzędzi zespołów audytu wewnętrznego w odniesieniu do oszustw oraz zmierzenie postrzegania skuteczności i adekwatności takich struktur.

Fundacja chciałaby poprosić Cię o wzięcie udziału w tym badaniu, poprzez wypełnienie krótkiej ankiety na ten temat, która nie zajmie więcej niż 20 minut. Aby mieć pewność, że Twoja opinia jest uwzględniona, wypełnij ankietę do 27 marca 2020 r.

Poniżej link do ankiety:

https://iiasurvey.theiia.org/flashsurvey/se/0B87D7846285B48402

Dziękujemy za poświęcony czas i przedstawienie swojego punktu widzenia w związku z tak ważnym dla audytu wewnętrznego tematem.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących ankiety, prosimy o kontakt na adres: Foundation@theiia.org

Nazwa użytkownika