IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Aktualnosci | Spotkanie edukacyjne ISACA Warszawa - 11 lutego 2020r.

Spotkanie edukacyjne ISACA Warszawa - 11 lutego 2020r.

Spotkanie edukacyjne ISACA Warszawa - 11 lutego 2020r.

05.02.2020

Zapraszamy na kolejne spotkanie edukacyjne. Tym razem kolejny wielki chmurowy gracz - Microsoft AZURE w kontekście bezpieczeństwa, audytu, ładu, ryzyka.

Data: 11 lutego 2020 od 17:00

Miejsce: sala 300 w gmachu Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, ul. Koszykowa 79 w Warszawie.

Prezentujący: Adam Jakóbaszek

Temat prezentacji: Bezpieczeństwo chmury Microsoft AZURE

Wstęp wolny - bez zapisów.
Tym razem nie będzie transmisji online. 
Spotkanie będzie nagrywane i materiał zostanie udostępniony na YouTube. 

Tylko obecność na spotkaniu kwalifikuje do otrzymania poświadczenia godzin CPE. 
 

Opis prezentacji: Chcesz dowiedzieć się więcej o „chmurze", jak ją zabezpieczyć, a nawet jak budować własne zwirtualizowane sieci na platformie chmurowej w Microsoft Azure? Jeśli tak, to ten panel jest właśnie dla Ciebie!
Celem prezentacji będzie omówienie podstaw technologii SaaS, PaaS i IaaS usług w chmurze dostarczanej przez Microsoft, ale także sposobów najlepszego zabezpieczenia ich. Prezentacja jest przeznaczona dla każdego kto zaczyna przygodę z przetwarzania danych w chmurze, ale również dla praktyków Cloud Security.
Pod koniec słuchacze otrzymają wskazówki jak wykorzystać zdobytą wiedzę w kontekście (mapowania) matrycy kontrolek GDPR IaaS Azure Security - Compliance.
 
Przewidywany czas prezentacji to 60 minut + 10 min na ewentualne pytania.

BIO: Adam Jakóbaszek posiada ponad 20 lat doświadczenia w branży usług IT. Przez wszystkie lata związany z IT Security. Jako jeden z pierwszych w Polsce uzyskał tytułu Microsoft Certified Systems Engineer (MCSE i MCDBA) i specjalizuje się w Cyber Defence & Offensive Security. Doświadczenie zdobywał m.in w Accenture, Microsoft, Hewlett-Packard, gdzie w kraju i zagranicą przeprowadził szereg konsultacji, audytów informatycznych i testów penetracyjnych infrastruktury informatycznej. Rozwojowo związany z testowaniem bezpieczeństwa chmury AZURE w tym środowisk hybrydowych. Doradza, wdraża, testuje, zabezpiecza ale przede wszystkim odpowiada na pytania i pomaga swoim klientom w stale rozwijającym się zestawie usług obliczeniowych w chmurze, dostępnych dla firm, programistów, agencji rządowych i każdego, kto chce zbudować aplikację lub uruchomić przedsiębiorstwo bez konieczności zarządzania sprzętem.
Członek Zarządu Stowarzyszenia ISACA Warsaw Chapter.

 

Nazwa użytkownika