IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Aktualnosci | Spotkanie edukacyjne Lubelskiego Kola Regionalnego IIA Polska w formie teletransmisji - 10.10.2019 r

Spotkanie edukacyjne Lubelskiego Kola Regionalnego IIA Polska w formie teletransmisji - 10.10.2019 r

Spotkanie edukacyjne Lubelskiego Kola Regionalnego IIA Polska w formie teletransmisji - 10.10.2019 r

08.10.2019

Spotkanie edukacyjne Lubelskiego Kola Regionalnego IIA Polska w formie teletransmisji - 10.10.2019 r. czwartek 17.00 –  19.00, Mikrobit Sp. z o.o. Lublin, ul. Zana 38 V piętro.

Temat: Zarządzanie jako brakująca część architektury bezpieczeństwa, Prelegent: Dariusz Czerniawski

Podczas budowania architektury bezpieczeństwa wiele organizacji kładzie szczególny nacisk na techniczne aspekty bezpieczeństwa zaniedbując procesy i budowanie świadomości. Wykład będzie poświęcony zatem wskazaniu drogi jak zapewnić równowagę między środkami technicznymi, procesowymi i organizacyjnymi, tj. budowaniem całościowego bezpieczeństwa architektury, a co za tym idzie kultury organizacyjnej mającej na celu zapewnienie bezpieczeństwa IT.

Dariusz CZERNIAWSKI ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży ICT, jego umiejętności potwierdzają certyfikaty: w tym CISA, CISM i CCSK. Zdobył ogromne praktyczne doświadczenie techniczne oraz wiedze z zakresu zarządzania projektami i umiejętności kontrolne. Jego obecnym celem jest wykorzystanie swojej wiedzy praktycznej, aby zapewnij zgodność między bezpieczeństwem chmury a potrzebami biznesowymi, zapewniając bezpieczną podróż do chmury.

Tylko obecność na spotkaniu kwalifikuje się do certyfikacji 2 godzin CPE. Certyfikaty CPE otrzymują  tylko członkowie IIA Polska na podany na liście obecności adres e-mail. Osoby planujące uczestnictwo w
spotkaniu proszę o zapisy na adres mailowy: audyt.lublin@gmail.com, z podaniem imienia, nazwiska oraz aktualnego adresu mailowego i numeru tel. do kontaktu oraz przekazanie informacji o uczestnictwie do dnia 9 października 2019 r. do godz. 15.00.

Z audytorskim pozdrowieniem

Andrzej Bojanek, DM, MBA, CGAP

Koordynator

Lubelskiego Kola Regionalnego IIA Polska

Nazwa użytkownika