IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Aktualnosci | Spotkanie Lubelskiego Koła Regionalnego IIA Polska w formie webinarium 14 grudnia 2020r.

Spotkanie Lubelskiego Koła Regionalnego IIA Polska w formie webinarium 14 grudnia 2020r.

Spotkanie Lubelskiego Koła Regionalnego IIA Polska w formie webinarium 14 grudnia 2020r.

17.11.2020

Zapraszamy na otwarte Spotkanie Lubelskiego Koła Regionalnego IIA Polska. Spotkanie odbędzie się w formie webinarium.

Termin spotkania: 14 grudnia 2020r. od godz. 16.30 do godz. 18.30

W programie spotkania wykład pt.: "Modernizacja technik i metod pracy audytora wewnętrznego w czasach COVID-19", który przedstawi Pan Piotr WELENC - MBA, CISA, CICA, CGEIT, CRISC, CRMA, ACO, IRCA ISO22301 LA, IRCA ISO27001 LA, ISO20000 LA, QAVal., Audytor wewnętrzny SPSKM w Katowicach i SPSK1 w Zabrzu, ekspert zewnętrzny rynku GRC w Wolters Kluwer. Pracował w Departamencie Audytu Wewnętrznego i Zespole Zarządzania Strategicznego w NBP, Wicedyrektor Departamentu Audytu Wewnętrznego w ZUS i audytor wewnętrzny na Politechnice Warszawskiej w latach 2009-2012. Pracował na rzecz Komisji ds. budowy systemu zarządzania ryzykiem w NBP. Wykonywał audyty dla Europejskiego Banku Centralnego i ponad 100 jednostek publicznych lub przedsiębiorstw prywatnych w Polsce i zagranicą. Wykładał w 18 uczelniach w Polsce. Wykładał w NCTBPU na Ukrainie. Doktorant Instytutu Badań Systemowych PAN. Członek Komitetu Technicznego 306 PKN. Ekspert w zakresie GRC, analizy procesowej, IT govenance, compliance, SOX. Doradca spółek giełdowych i jsfp w zakresie GRC. Członek Komisji ds. compliance w Polsko-Niemieckiej Izbie Przemysłowo-Handlowej. Wykładowca na szkoleniach ACO i ACE, Członek Rady Naukowej czasopisma „Compliance” Instytutu Compliance przy Uniwersytecie Viadrina, Frankfurt/O. Certyfikowany Trener Akademii IT GRC. Specjalizuje się w Governance-Risk-Compliance, blockchain, rynku medycznym, technologiach IT GRC. Autor ponad 30 publikacji dot. zagadnień audytu, ryzyka, governance.

Ze względów organizacyjnych proszę o zgłoszenie udziału w webinarze w terminie do dnia 7 grudnia 2020r. do godziny 14.00 na adres: a.bojanek@iia.org.pl lub audyt.lublin@gmail.com.

Szczegóły dotyczące logowania i linki  zostaną przesłane zainteresowanym członkom IIA Polska. Udział w spotkaniu premiowany jest 2 godzinami CPE dla członków IIA Polska.

 

Serdecznie zapraszam,

Andrzej Bojanek, DM, MBA, CGAP

Koordynator

Lubelskiego Koła Regionalnego

Instytutu Audytorów Wewnętrznych

IIA Polska

 

Nazwa użytkownika