IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Aktualnosci | Spotkanie otwarte Dolnośląskiego Koła Regionalnego - 28.02.2020 r.

Spotkanie otwarte Dolnośląskiego Koła Regionalnego - 28.02.2020 r.

Spotkanie otwarte Dolnośląskiego Koła Regionalnego - 28.02.2020 r.

12.02.2020

Serdecznie zapraszamy na otwarte spotkanie szkoleniowe Dolnośląskiego Koła Regionalnego IIA Polska, organizowane we współpracy z  Uniwersytetem Wrocławskim.

Termin: 28 lutego 2020 (piątek), od godz. 16:00 do godz. 18:00

Miejsce spotkania: Sala klubu uniwersyteckiego  na parterze gmachu głównego Uniwersytetu Wrocławskiego przy pl. Uniwersyteckim 1 we Wrocławiu.

Temat: Metodyka pracy audytora

Szkolenie przeprowadzi: Iwona Bogucka – Wiceprezes, Członek Zarządu IIA Polska, prawnik, specjalista prawa dowodowego, kryminalistyki oraz nauk pokrewnych. Biegły sądowy z audytu wewnętrznego. Analityk zarządzania. Ekspert w zakresie reguł dowodowych między innymi w audycie wewnętrznym i kontroli wewnętrznej. Doświadczony validator i facylitator. Posiadaczka uznanych międzynarodowych i krajowych kwalifikacji CRMA, QA Validator, egzamin państwowy na audytora wewnętrznego, audytor SZBI. Doświadczony menedżer w audycie wewnętrznym i zewnętrznymi z kilkunastoletnim doświadczeniem w kluczowych obszarach zarządzania finansami publicznymi. Od 2016 roku Redaktor Naczelna Magazynu „Audyt i Zarządzanie” wydawanego przez IIA Polska.

W celach organizacyjnych prosimy o przekazanie zgłoszenia do dnia 27.02.2020 r., do godz. 15:00 poprzez kontakt mailowy: r.pradela@iia.org.pl
 

Dla Członków IIA Polska udział w spotkaniu będzie premiowany godzinami CPE.

Liczymy na Waszą obecność!

Renata Pradela – koordynator Dolnośląskiego Koła Regionalnego IIA Polska

Małgorzata Krystek – zastępca koordynatora Dolnośląskiego Koła Regionalnego IIA Polska

Nazwa użytkownika