IIA | Aktualnosci | Spotkanie Warmińsko-Mazurskiego Koła Regionalnego II Polska

Spotkanie Warmińsko-Mazurskiego Koła Regionalnego II Polska

Spotkanie Warmińsko-Mazurskiego Koła Regionalnego II Polska

21.11.2023

Serdecznie zapraszam na spotkanie warmińsko-mazurskiego koła regionalnego II Polska, które odbędzie się w dniu 8 grudnia 2023 roku (piątek) o godzinie 12.00, w sali 203 Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie.

Podczas spotkania, Pan Ryszard Juszczyk - honorowy członek II Polska, podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem prezentując zagadnienie:

„Etyka w zawodzie audytora wewnętrznego. 24 Przekonania - praktyka czy fikcja?". W załączeniu krótka notatka o prelegencie.

Po części oficjalnej spotkania, zachęcam do wspólnego przeniesienia rozmów kuluarowych do jednej z olsztyńskich restauracji, gdzie przy zimowej herbatce będziemy mogli porozmawiać i wymienić się doświadczeniami, a także w świątecznej atmosferze - poznać się trochę bliżej.

Z uwagi na ograniczenia wynikające z limitu miejsc sali Urzędu Wojewódzkiego, zwracam się z prośbą o zgłoszenie chęci uczestnictwa w wydarzeniu (części oficjalnej i/lub kuluarowej) poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: k.mogut@iia.org.pl, w terminie do dnia 1 grudnia 2023 roku.

 

Kamila Mogut

koordynator

Warmińsko-Mazurskie Koło Regionalne IIA Polska

Ryszard Juszczyk

Pobierz Zobacz

Nazwa użytkownika