IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Aktualnosci | Spotkanie - warsztaty z etyki w AW cz. 2 Lubelskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 10 czerwca 2019 r.

Spotkanie - warsztaty z etyki w AW cz. 2 Lubelskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 10 czerwca 2019 r.

Spotkanie - warsztaty z etyki w AW cz. 2 Lubelskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 10 czerwca 2019 r.

30.05.2019

Informujemy, że 10 czerwca 2019 r. (poniedziałek) 16.30 -18.30 w firmie MikroBIT Sp. z o. o. w Lublinie, ul. Zana 39A V piętro odbędzie się spotkanie edukacyjne połączone z warsztatami organizowane przez Lubelskie Koło Regionalne Instytutu Audytorów Wewnętrznych IIA Polska.
Temat merytoryczny spotkania i warsztatów "Etyka w audycie wewnętrznym cz.2" zaprezentuje Pan Wojciech Polakiewicz, CGAP, członek Instytutu Audytorów Wewnętrznych IIA Polska oraz członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce - praktykujący audytor wewnętrzny, kierownik KAW.

Planowany przebieg spotkania:

1) Wykład - "Etyka w AW",
2) Warsztaty "Etyka w audycie wewnętrznym cz.2 "

Spotkanie jest dedykowane dla audytorów wewnętrznych – członków i sympatyków IIA Polska

Osoby planujące uczestnictwo w spotkaniu proszę o zapisy na adres mailowy: audyt.lublin@gmail.com z podaniem imienia, nazwiska oraz aktualnego adresu mailowego i numeru telefonu kontaktowego. Spotkanie będzie premiowane 2 punktami CPE. Z uwagi na termin spotkania i ograniczoną ilość miejsc proszę o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 7 czerwca br. (piątek) do godz. 15.00.

Zapraszamy i liczymy na Państwa obecność.

 

Andrzej Bojanek, DM, MBA, CGAP

Koordynator
Lubelskiego Koła Regionalnego IIA Polska 

Nazwa użytkownika