IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Aktualnosci | System CCMS – ważne aktualizacje

System CCMS – ważne aktualizacje

System CCMS – ważne aktualizacje

27.07.2020

Aby ułatwić korzystanie z systemu oraz wychodząc naprzeciw pytaniom i kwestiom zgłaszanym przez użytkowników CCMS, IIA Global dokonało ostatnio zmian i aktualizacji w tym systemie.

I tak:

  • Ponowna rejestracja na egzamin: od dnia 27 lipca 2020 r. zostaje przywrócona możliwość ponownej rejestracji na egzamin bez konieczności odczekania 60 dni. Po rejestracji będzie można ustalić termin egzaminu, jednak dostępne daty będą odpowiadały 60 dniom od daty egzaminu, który zakończył się niepowodzeniem.
  • Drukowanie certyfikatów: można zamówić wersję papierową / drukowaną certyfikatu poprzez system CCMS. Należy pamiętać, że termin otrzymania oryginału certyfikatu może sięgnąć 15 tygodni, gdyż certyfikaty wysyłane są zwykłą pocztą.
  • Błędna opłata aplikacyjna lub rejestracyjna na egzamin: jeżeli profil w systemie CCMS został założony przed uzyskaniem członkostwa IIA, a po jego otrzymaniu, opłaty (aplikacyjna lub rejestracyjna) w dalszym ciągu naliczają się jak dla osoby nie będącej członkiem IIA, należy wstrzymać dalsze działania (płatność) i zgłosić to do IIA Global (Help – New Case) i poczekać na rozwiązanie sprawy.
  • Bezpieczeństwo egzaminu: bezpieczeństwo egzaminu jest ważną kwestią dla IIA Global; dlatego też Rada ds. Certyfikacji oraz Pearson VUE powołało Grupę ds. Bezpieczeństwa Egzaminu aby wzmocnić procesy i procedury oraz możliwości dochodzeniowe aby chronić własność intelektualną IIA jaką jest egzamin. Więcej informacji na stronie Exam Security page

Nazwa użytkownika