IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Aktualnosci | UWAGA ! WAŻNE INFORMACJE Z IIA POLSKA !

UWAGA ! WAŻNE INFORMACJE Z IIA POLSKA !

UWAGA ! WAŻNE INFORMACJE Z IIA POLSKA !

13.03.2020

Sztab Kryzysowy IIA Polska jak również Zarząd Instytutu na bieżąco obserwuje i analizuje sytuację epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 w naszym kraju. Kancelaria Rady Ministrów oraz Główny Inspektorat Sanitarny po zamknięciu szkół, teatrów, kin i placówek kulturalnych, zalecają dodatkowo zachowanie wszelkich środków ostrożności, w tym  odwołanie wszystkich imprez, konferencji i spotkań.

Mając na uwadze poczucie odpowiedzialności za zachowanie maksymalnych środków ostrożności, postanowiliśmy odwołać – do końca kwietnia br. - wszystkie konferencje, spotkania oraz szkolenia IIA Polska. Bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich naszych Członków jak i sympatyków IIA Polska jest dla nas najważniejsze!

Jednocześnie, chcielibyśmy zrobić wszystko, aby mogli Państwo kontynuować rozwój zawodowy - nawet w tak trudnym czasie. Dlatego rozważamy m.in. zaoferowanie możliwości realizacji szkoleń z wykorzystaniem narzędzi online. Będziemy bardzo wdzięczni wszystkim, którzy zgłosili się na szkolenia, jak również wszystkim zainteresowanym szkoleniami IIA Polska, o informację zwrotną do Biura IIA (na adres: office@iia.org.pl), czy takie rozwiązanie byłoby dla Państwa akceptowalne. Kolejnym rozwiązaniem jest przeniesienie terminów szkoleń na okres jesienny, o czym będziecie Państwo na bieżąco informowani zarówno mailowo, jak i na stronie www.iia.org.pl oraz na naszych kontach na portalach społecznościowych.

Jesteśmy przekonani, że nasze działania są słuszne i podjęte we właściwym czasie, a tym samym całkowicie dla Państwa zrozumiałe. Jest to dla nas bardzo ważne.

Informujemy również, że od 13 marca do odwołania Biuro IIA Polska zostało zamknięte i przeszło na prace zdalną.

Kontakt w ważnych sprawach +48 602 455 322 w godzinach 9.00-17.00

Chrońmy i dbajmy o siebie i innych!

Nazwa użytkownika