IIA | Aktualnosci | Webinarium "ESG- emerging areas of critical assurance focus"

Webinarium "ESG- emerging areas of critical assurance focus"

Webinarium "ESG- emerging areas of critical assurance focus"

03.11.2022

Zapraszamy na webinarium „ESG-emerging areas of critical assurance focus.”, które poprowadzi John Chesshire.

Webinarium zamknięte - tylko dla członków IIA Polska.

Badanie ECIIA „Risk In Focus 2023” wskazało środowisko, społeczeństwo i zarządzanie (ESG) jako kluczowy obszar zainteresowania rosnącej liczby CAE w całej Europie, niezależnie od wielkości, sektora lub skali zespołu audytu wewnętrznego. Chcesz wyprzedzić konkurencję i dowiedzieć się więcej o ESG? Zapraszamy na webinarium, które jest idealnym punktem wyjścia, aby dowiedzieć się więcej na temat tych ogromnych, aktualnych i rozwijających się tematów!

John pokaże , od czego możesz zacząć zapewniać skuteczne, profesjonalne zapewnienie audytu wewnętrznego w tych krytycznych tematach, umożliwiając realizację dobrze przyjętych zadań, które dostarczają wiedzy potrzebnej naszym zarządom. Dołącz do Johna podczas tego webinarium, aby uzyskać strategiczny przegląd ESG, z każdym elementem podzielonym na kilka kluczowych, tematycznych obszarów zainteresowania, ryzyka i działalności audytowej.

John Chesshire, CFIIA, QIAL, CIA, CRMA, CISA, ma ponad 23 lata doświadczenia w pracy w audycie wewnętrznym, zarządzaniu ryzykiem, doskonaleniu biznesu i zarządzaniu. Jest członkiem Chartered Institute of Internal Auditors (CIIA) w Wielkiej Brytanii, jest niezależnym przewodniczącym Komitetu Audytu i niedawno, po 10 latach, zakończył pracę jako Chief Assurance Officer dla Guernsey. W 2019 roku John otrzymał nagrodę CIIA J.J. Morris Distinguished Conduct Award za wybitne zasługi dla zawodu audytora wewnętrznego. Uwielbia audyt wewnętrzny i zarządzanie ryzykiem. Lubi prowadzić działalność szkoleniową i doradczą, która koncentruje się na nowych i pojawiających się obszarach zarządzania, zarządzania ryzykiem i kontroli.

Webinarium odbędzie się w dniu 14.11 w godzinach 16-18.

Uczetnicy otrzymają za udział 2 godziny CPE.

Webinarium jest bezpłatne.

Link do rejestracji

Nazwa użytkownika