IIA | Aktualnosci | Webinarium Wolters Kluwer TeamMate "Wykorzystanie technologii do zapewnienia zgodności z nowymi Globalnymi Standardami Audytu Wewnętrznego 2024"

Webinarium Wolters Kluwer TeamMate "Wykorzystanie technologii do zapewnienia zgodności z nowymi Globalnymi Standardami Audytu Wewnętrznego 2024"

Webinarium Wolters Kluwer TeamMate "Wykorzystanie technologii do zapewnienia zgodności z nowymi Globalnymi Standardami Audytu Wewnętrznego 2024"

22.03.2024

Instytut Audytorów Wewnętrznych The IIA opublikował nowe Globalne Standardy Audytu Wewnętrznego (GIAS™), które stanowią najbardziej znaczącą zmianę w tym zawodzie od ponad dekady. Zakres zmian jest szeroki i dotyka wszystkich działań działu audytu wewnętrznego, ale jednym wspólnym wątkiem, który przewija się przez nowe standardy, jest nacisk na wykorzystanie technologii przez audytorów wewnętrznych, aby pomóc im pracować wydajniej i skuteczniej.

Już 26 marca br. Partner IIA Polska, Wolters Kluwer TeamMate zaprasza na webinarium „Wykorzystanie technologii do zapewnienia zgodności z nowymi Globalnymi Standardami Audytu Wewnętrznego 2024”

Początek webinarium o godzinie 11:00 (CET)

Webinarium rozpocznie się od wprowadzenia do nowych standardów, a następnie przejdziemy przez każdą dziedzinę i pokażemy, w jaki sposób dyrektorzy ds. audytu mogą wykorzystać technologię, aby pomóc wykazać zgodność z wymogami określonymi przez IIA.

Już dzisiaj zapisz się na webinarium!

Za udział w webinarium uczestnicy otrzymają certyfikaty z potwierdzeniem zdobycia godzin CPE.

Nazwa użytkownika