IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Aktualnosci | Weź udział w ankiecie IIA Global dotyczącej Internal Audit Competency

Weź udział w ankiecie IIA Global dotyczącej Internal Audit Competency

Weź udział w ankiecie IIA Global dotyczącej Internal Audit Competency

15.10.2020

Praca w audycie wewnętrznym nigdy jeszcze nie była tak ważna i tak wymagająca. Kompetentne wykonywanie pracy oraz nastawienie na osiągnięcie sukcesu to skomplikowana i delikatna kwestia.

Chcąc pomóc audytorom w odpowiednim nawigowaniu ścieżką kariery, The IIA zaprezentowało niedawno „Ramowe zasady kompetencji audytu wewnętrznego” (Internal Audit Competency Framework).

Aby dokończyć pracę i opublikować „Ramowe zasady kompetencji audytu wewnętrznego”, Fundacja IIA Global (The Internal Audit Foundation) we współpracy z firmą Deloitte, przygotowała badanie pn.: „2020 – Oceniając Kompetencje w Audycie Wewnętrznym”. Jedną ze składowych badania jest ankieta, która jej uczestnikom pomoże:

  • dowiedzieć się jakie każda z opisanych kompetencji, ma znaczenie dla roli twojej i innych w zawodzie audytora wewnętrznego;
  • dowiedzieć się w jaki sposób umiejętności twoje i twoich rówieśników w skali globalnej, odpowiadają nowym ramowym zasadom;
  • zyskać wiedzę, która pomoże w stworzeniu wartościowych zasobów, które pomogą rozwinąć kompetencje.

 

Co z tego będziesz miał? Wypełnienie ankiety przeprowadzi jej uczestnika przez cztery dyscypliny i 22 obszary wiedzy aby określić potencjalne obszary, na których powinien się skupić przygotowując swój plan rozwoju zawodowego.

Ankietę można wypełnić do 26 października 2020 r.

Ankieta skierowana jest do wszystkich audytorów wewnętrznych, bez względu na stanowiskom, doświadczenie i miejsce pracy.

Wypełnienie ankiety nie powinno zająć więcej niż 15 minut.

Wypełnienie ankiety pomoże w zapewnieniu, że ramowe zasady kompetencji, nie tylko odzwierciedlają codzienną pracę audytora, ale również dostarczają istotnych i znaczących wskazówek, w jakim kierunku podążać, jednocześnie posuwając naprzód swoją karierę oraz dodając wartości organizacji.

Aby wypełnić ankietę, kliknij w link.

 

Nazwa użytkownika