IIA | Aktualnosci | Weź udział w ankiecie Risk in Focus 2025!

Weź udział w ankiecie Risk in Focus 2025!

Weź udział w ankiecie Risk in Focus 2025!

08.03.2024

Wasze woje opinie mają znaczenie - pomóż nam rozwijać i informować o przyszłości audytu wewnętrznego. Nasza coroczna ankieta Risk in Focus jest już dostępna, a Twój wkład jest niezbędny.

Jakie są obecnie największe zagrożenia dla Twojej organizacji? A co widzisz na horyzoncie?

Audytorzy wewnętrzni na całym świecie dostosowują swoje plany. W tak niepewnych czasach potrzebujemy Waszej pomocy, aby zrozumieć, co zmieniło się dla Ciebie i Twojej firmy oraz jakie największe ryzyko widzisz przed sobą. Dzielenie się naszą wiedzą da nam siłę do łagodzenia zagrożeń, przed którymi wszyscy stoimy.

Nowe Globalne Standardy Audytu Wewnętrznego (GIAS™), które zaczną obowiązywać od stycznia 2025 r., obejmują obecnie wymóg, aby funkcje audytu wewnętrznego miały zdefiniowany długoterminowy  plan strategiczny. Niniejsza ankieta analizuje poglądy CAE z całej Europy na temat ryzyka, przed którym prawdopodobnie staną organizacje w tym okresie, a tym samym stanowi solidny punkt odniesienia, który pomoże w spełnieniu tego nowego wymogu.

Wasze opinie zostaną przeanalizowane wraz z wynikami z 20 innych instytutów audytu wewnętrznego na całym kontynencie. Pozwoli to nakreślić zmieniający się krajobraz ryzyka w różnych krajach i ujawni pojawiające się zagrożenia, które zdaniem CAE powinny pojawić się na radarze audytu wewnętrznego w przyszłości.

Wyniki zostaną opublikowane w naszym raporcie Risk in Focus 2025 we wrześniu 2024 r. i będą wspierać funkcje audytu wewnętrznego w kształtowaniu ich planów na nadchodzący rok. Ankieta można wypełniać do 1 kwietnia 2024 r. włącznie.

Wypełnij ankietę już dzisiaj!

Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie nie zajmie więcej niż 4 minuty.

 

Ankieta kierowana jest do dyrektorów ds. audytu / szefów audytu wewnętrznego.

Dziękujemy za wsparcie.

 

Nazwa użytkownika