IIA | Aktualnosci | Zapraszamy na kolejne „Czwartkowe webinarium IIA Polska” 28.03.2024 r. - 1 CPE

Zapraszamy na kolejne „Czwartkowe webinarium IIA Polska” 28.03.2024 r. - 1 CPE

Zapraszamy na kolejne „Czwartkowe webinarium IIA Polska” 28.03.2024 r. - 1 CPE

13.03.2024

Miło nam poinformować, że gospodarzem kolejnego „ Czwartkowego webinarium” będzie Maciej Piołunowicz, Wiceprezes IIA Polska, Dyrektor Departamentu Audytu Wewnętrznego w Polskim Banku Rozwoju BGK.

Spotkanie odbędzie się 28 marca br., wyjątkowo w godzinach 17:00-18:00

Wydarzenie otwarte dla wszystkich zainteresowanych osób.

Temat spotkania:

„Poznaj nowe Globalne Standardy Audytu Wewnętrznego – GIAS™”

Nasz prelegent  jest członkiem IIA Standards Board (Rady ds. Standardów) - 20 osobowej grupy ekspertów z całego świata odpowiedzialnych za stworzenie nowych Standardów audytu. Na spotkaniu dowiemy się o zmianach Globalnych Standardów Audytu Wewnętrznego, które zostały opublikowane 9 stycznia 2024 roku i wejdą w życie 9 stycznia 2025 roku.

Zapraszamy do rejestracji: LINK 

Ważne! - Prosimy o wpisanie pełnego imienia i nazwiska, ponieważ certyfikaty zostaną wystawione na podstawie danych, które Państwo podacie przy rejestracji.

 

Maciej Piołunowicz, CIA

Prawie 20 lat doświadczenia jako audytor. Od 13 lat jest dyrektorem Departamentu Audytu Wewnętrznego w Polskim Banku Rozwoju BGK, gdzie zarządza 27-osobowym zespołem audytorów. Wcześniej pracował między innymi w BZ WBK i NBP, również w audycie wewnętrznym. Ukończył z wyróżnieniem studia na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Z IIA jest związany od kilkunastu lat, w latach 2013 – 2015 oraz ponownie od 2020 roku jest wiceprezesem IIA Polska. Działa jako członek IIA Standards Board . Jest autorem szeregu publikacji z zakresu audytu wewnętrznego. Prelegent na wielu konferencjach poświęconych audytowi wewnętrznemu, zarówno w Polsce, jak i zagranicą, m.in. na międzynarodowych konferencjach IIA, AFIIA oraz ISACA. Wykładowca na studiach podyplomowych w SGH oraz na uczelni Łazarskiego. Posiada certyfikat CIA.

Nazwa użytkownika