IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Aktualnosci | Zapraszamy na webinarium naszego partnera TeamMate

Zapraszamy na webinarium naszego partnera TeamMate

Zapraszamy na webinarium naszego partnera TeamMate

19.11.2021

Nasz partner, TeamMate, jako jeden z wiodących na świecie ekspertów w dziedzinie audytu wewnętrznego i rozwiązań zapewniających, doskonale zdaje sobie sprawę, że komitety audytu, kierownictwo i inni interesariusze wymagają coraz większego stopnia zapewnienia, doradztwa i obszaru, którym zajmuje się audyt. Dowiedz się, w jaki sposób TeamMate+ Audit umożliwia audytorom wewnętrznym uzyskanie głębszego wglądu, większego zapewnienia ryzyka i poprawę efektywności dzięki cyfrowym, zintegrowanym i analitycznym możliwościom.

POBIERZ BROSZURĘ

Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak TeamMate+ może pomóc Państwa działowi, prosimy o kontakt z Olkiem Volokhovych, Account Manager w TeamMate, pod adresem oleg.volokhovych@wolterskluwer.com lub +420 778 752 015.

W imieniu naszego partnera, firmy TeamMate, chcielibyśmy zaprosić Państwa na webinarium, które odbędzie się w poniedziałek, 22 listopada 2021 r., w godzinach 15:00 - 16:00 (CET). Uczestnicy zdobędą 1 godzinę CPE.

W ciągu ostatnich 19 miesięcy wiele aspektów naszego życia zmieniło się w trakcie przechodzenia przez pandemię. Oczekuje się, że kilka z tych zmian będzie miało trwały wpływ na nasz sposób życia. Dotyczy to również pracy Audytu Wewnętrznego, ponieważ obecnie regularnie pracujemy w domu, rutynowo współpracujemy z interesariuszami na wszystkich poziomach poprzez Zoom, MS Teams i inne platformy. Przeprowadzamy krótsze, bardziej zwinne audyty i raportujemy ich wyniki na różne sposoby, a także staramy się przyspieszyć wykorzystanie technologii analizy danych w naszej pracy.

W sesji zatytułowanej ‘Internal Auditing in a Post-Pandemic World: Challenges and Opportunities’, Liz Sandwith (Chief Professional Practice Advisor at the Chartered Institute for Internal Auditors, Wielka Brytania i Irlandia) wraz z Jonathan Chapman (Internal Audit Change Management Specialist) omówią najnowsze wyzwania stojące przed zawodem audytora wewnętrznego, w miarę jak zbliżamy się do post-pandemicznego podejścia operacyjnego.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

O TeamMate
Wolters Kluwer TeamMate, jest wiodącym światowym ekspertem w dziedzinie audytu, od ponad 25 lat zajmującym się wspieraniem audytorów korporacyjnych, komercyjnych oraz z sektora publicznego. TeamMate posiada ponad 3.000 klientów w ponad 150 krajach. Wśród naszych klientów znajduje się 30% firm z listy Fortune 1000, 40% firm z listy Fortune 100, 5 największych światowych firm audytorskich oraz ponad 1000 agencji sektora publicznego. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź tm.wolterskluwer.com i śledź nas na LinkedInTwitter, Facebook YouTube.

O Wolters Kluwer
Wolters Kluwer (WKL) jest światowym liderem w dziedzinie oprogramowania i usług dla sektora opieki zdrowotnej, podatków i rachunkowości, zarządzania, ryzyka i zgodności oraz prawa i regulacji. Pomagamy naszym klientom podejmować kluczowe decyzje każdego dnia, dostarczając rozwiązania eksperckie, które łączą głęboką wiedzę dziedzinową z technologią i usługami. Wolters Kluwer odnotował w 2020 r. roczne przychody w wysokości 4,6 mld euro. Grupa obsługuje klientów w ponad 180 krajach, prowadzi działalność w ponad 40 krajach i zatrudnia około 19 200 osób na całym świecie. Siedziba główna firmy znajduje się w Alphen aan den Rijn w Holandii.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.wolterskluwer.com, śledź nas na TwitterFacebookLinkedIn, i YouTube.

Nazwa użytkownika