IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Aktualnosci | Zaproszenie do konsultacji publicznych projektu zmiany "Dyrektywy NIS" dotyczącej cyberbezpieczeństwa

Zaproszenie do konsultacji publicznych projektu zmiany "Dyrektywy NIS" dotyczącej cyberbezpieczeństwa

Zaproszenie do konsultacji publicznych projektu zmiany "Dyrektywy NIS" dotyczącej cyberbezpieczeństwa

08.01.2021

Zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanych przez Cyfryzacja KPRM konsultacjach publicznych projektu stanowiska rządu RP dot. ogłoszonego przez Komisję Europejską w dniu 16 grudnia 2020 roku projektu zmiany „Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie środków na rzecz wysokiego wspólnego poziomu bezpieczeństwa sieci i systemów informatycznych na terytorium Unii"

Zachęcamy do przesyłania wszelkich ewentualnych uwag lub propozycji, które następnie, w imieniu członków IIA Polska, przekażemy do Cyfryzacja KPRM. Uwagi, komentarze i propozycje zostaną wykorzystane do przygotowania projektu stanowiska rządu RP. 

Prosimy o przesyłanie informacji w nieprzekraczalnym terminie do 13 stycznia br., do końca dnia roboczego. Uwagi w wersji edytowalnej prosimy o przesłanie na adres office@iia.org.pl

Więcej informacji na temat projektu nowelizacji dyrektywy NIS znajduje się na stronie Komisji Europejskiej oraz na stronie na stronie EUR-Lex.

Z góry dziękujemy za współpracę.

 

Nazwa użytkownika