IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Kalendarium | Wydarzenia | Dzień Porażki

Dzień Porażki

Dzień Porażki

 

Miło nam poinformować, że Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska jest Partnerem wydarzenia Dzień Porażki, która odbędzie się 12 marca 2020 w Warszawie. Jest to jedyna w Polsce konferencja poświęcona zdobywaniu doświadczenia dzięki uczeniu się z porażek. Prelegenci przedstawią narzędzia i metody pozwalające wykorzystać wiedzę wyniesioną z przeżytych niepowodzeń do skutecznego rozwoju ludzi i zespołów.

Po co rozmawiać o błędach? By się uczyć, by być bardziej innowacyjnymi, by mieć większą odwagę do mierzenia się z własną niedoskonałością, Na doświadczeniach zdobytych dzięki przeżytym niepowodzeniom budowane są silne, zwinne, otwarte biznesy i zespoły oraz tworzone są relacje oparte na zaufaniu.

Zaproszenie do podzielenia się swoją wiedzą przyjęli m.in. Jacek Santorski, Joanna Chmura, Paweł Fortuna oraz Sebastian Burgermejster, Prezes IIA Polska. Aktualna lista prelegentów oraz szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie https://dzienporazki.pl

Ważna wiadomość dla zainteresowanych: do 15 stycznia 2020 obowiązuje niższa cena biletów (early birds) na konferencję oraz towarzyszące jej warsztaty. Warto skorzystać!

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Dobra Porażka, zajmująca się propagowaniem idei uczenia się na błędach i wykorzystywania wiedzy z przeżytych niepowodzeń do osiągania przyszłych sukcesów.

Więcej informacji o Fundacji znajduje się na stronie https://dobraporazka.pl/

Nazwa użytkownika