IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Kalendarium | Wydarzenia | Dzień Porażki

Dzień Porażki

Dzień Porażki

 

Jako Partner wydarzenia zapraszamy do udziału w trzeciej już edycji Dnia Porażki - unikalnego wydarzenia propagującego kulturę uczenia się na błędach. Odbędzie się ona 13 października 2021 i będzie dostępna online. W godzinach 9:00-16:30 na dwóch wirtualnych scenach czekać na Was będzie ponad dwadzieścioro Prelegentek i Prelegentów.

Dzień Porażki to wykłady, panele dyskusyjne i rozmowy na żywo. W zeszłym roku wystąpili m.in. Jacek Santorski, Joanna Chmura, Maciej Panek czy Agnieszka Lewandowska.

Z kim się spotkamy w tym roku? Organizatorzy, Fundacja Dobra Porażka, nie zdradzają jeszcze agendy i nazwisk osób, które zobaczycie i usłyszycie. W zamian za to do 15 sierpnia możecie kupić bilety “biorę w ciemno” za jedyne 59 złotych. Wydaje się to dobrą inwestycją zwłaszcza, że 89% ankietowanych uczestników Dnia Porażki 2020 napisało, że chętnie weźmie udział w kolejnym podobnym wydarzeniu.

Na stronie wydarzenia, https://dzienporazki.pl, znajdziecie m.in. materiały archiwalne z poprzednich edycji, dzięki którym przekonacie się czy warto (warto!) wziąć udział w wydarzeniu.

Tematem wiodącym tegorocznej konferencji jest “Jak zapobiegać porażkom?”. Prelegentki i Prelegenci podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem, które pomogą i zainspirują do podejmowania działań pozwalających na unikanie porażek - tak tych zawodowych jak i prywatnych.

W trakcie spotkań usłyszycie m.in. odpowiedzi na pytania: Jak zabezpieczyć się przed błędami? Co robić, aby zminimalizować ryzyko niepowodzeń? Jak przygotować się na potencjalne problemy – fizycznie i psychicznie? Jak radzić sobie w ekstremalnie ciężkich sytuacjach?

Nie udajemy też, że ostatnie miesiące były “normalne”. Epidemia COVID pokazała nieprzygotowanie społeczeństw do mierzenia się z wydarzeniem, które uniemożliwiło realizację celów wielu osobom i organizacjom. Spowodowała też, że staliśmy się “bardziej online”, co niesie za sobą pewne niebezpieczeństwa, ale też szanse.

Wiele zależało od nas – naszej postawy, podejścia i podejmowanych działań. Wiele zagadnień pozostawało jednak poza zasięgiem naszego wpływu. Jaki był rok 2020? Jakie lekcje - prywatne i biznesowe - wyciągnęliśmy z czasu pandemii? Pojawią się również odpowiedzi na te pytania.

Miło nam ogłosić, że IIA Polska jest Partnerem wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do dołączenia do Dnia Porażki. Do skorzystania z wiedzy i inspiracji. Do nauczenia się, jak właściwie reagować na pojawiające się wyzwania czy pojawiające się problemy. Oraz jak wykorzystać swoje doświadczenia – z sukcesów i porażek – do nieustannego usprawniania działania.

Organizatorem Dnia Porażki 2021 jest Fundacja Dobra Porażka - jedyna polska organizacja, działająca non-profit, której misją jest propagowanie kultury uczenia się na błędach - indywidualnie oraz w firmach.

Warto wiedzieć: zakup biletu na wydarzenie oznacza również dostęp do wszystkich dostępnych nagrań z poprzednich edycji wydarzenia, zaraz po zakupieniu biletów oraz do nagrań z tego roku. Więc jeśli chcecie skorzystać z najniższej ceny (59 złotych brutto, cena obowiązuje do 15 sierpnia 2021) kupcie bilet na https://dzienporazki.pl!

Nazwa użytkownika