IIA | Kalendarium | Wydarzenia | Kolejne wydarzenie z cyklu „Firma-Idea"

Kolejne wydarzenie z cyklu „Firma-Idea"

Kolejne wydarzenie z cyklu „Firma-Idea"

 

IIA Polska, współorganizator konferencji z cyklu „Firma-Idea - Edukacja jako przedmiot obowiązkowy" serdecznie zaprasza do udziału w wydarzeniu. Już 26 października w warszawskim Hotelu Sobieski odbędzie się kolejne już wydarzenie z cyklu „Firma-Idea". 

Tym razem dyskusja dotyczyć będzie kwestii kluczowej dla długofalowego rozwoju: edukacji. Dwoje ekonomistów (prof. Jerzy Hausner z UE w Krakowie, prof. Elżbieta Mączyńska z SGH), socjolog (prof. Tomasz Szlendak z UMK) i mentor (Robert Krool) zastanawiać się będą, jaki model edukacji można uznać za faktycznie przyszłościowy.Edukacja jest najpotężniejszą bronią, którą można wykorzystać do zmiany świata - Nelson Mandela.

Chcemy bowiem aby wokół tematu  edukacji  zgromadzić  wszystkich tych, którzy szczerze i z pasją tworzą  jej obecny i przyszły kształt. 

Zależy nam  by nie zabrakło Waszego głosu  w tej dyskusji.

Zapraszamy do odwiedzenia strony konferencji www.pibr-konferencja-edukacja.pl  i rejestracji. 

Program konferencji Link

Do zobaczenia 26 października 2017 r. 

To prevent automated spam submissions leave this field empty.