IIA | Kalendarium | Wydarzenia | Konferencja Kół Regionalnych Instytutu Audytorów Wewnętrznych IIA Polska 16-17 maja 2019 r.

Konferencja Kół Regionalnych Instytutu Audytorów Wewnętrznych IIA Polska 16-17 maja 2019 r.

Konferencja Kół Regionalnych Instytutu Audytorów Wewnętrznych IIA Polska 16-17 maja 2019 r.

 

Serdecznie zapraszamy na organizowaną w dniach 16-17 maja 2019 roku konferencję Kół Regionalnych Instytutu Audytorów Wewnętrznych IIA Polska. W tym roku organizacji podjęło się Koło Warmińsko – Mazurskie z siedzibą w Olsztynie.  

Konferencja odbędzie się w Starych Jabłonkach pod Ostródą. Przewidywany jest udział ok 120 uczestników.Prelegenci stanowić będą ciekawą mieszkankę osobowości oraz doświadczeń, co daje gwarancję, że czas spędzony na prelekcjach przełoży się na zwiększenie inspiracji oraz jakości pracy w audycie wewnętrznym.

 Niepowtarzalna lokalizacja – Hotel Anders w Starych Jabłonkach koło Ostródy, znakomici prelegenci oraz dodatkowe atrakcje – konkursy wiedzy audytorskiej z atrakcyjnymi nagrodami sprawią, że wydarzenie to będzie dobrym wykorzystaniem czasu.  Dwa dni wartościowych prelekcji (m.in. audyt efektywnościowy, RODO - doświadczenia i wyzwania, zwinność w audycie, sztuka prezentacji wyników, coaching, cyberezpieczeństwo, projekty informatyczne, etyka) inspirująca wymiana doświadczeń w zawodowym gronie w wyjątkowym hotelu wśród Taborskich lasów za jedyne 750 zł + 23% VAT (członkowie IIA Polska) i 900 zł + 23% VAT (pozostałe osoby) - za wszystko aż 13 godzin CPE.

 Konferencji adresowana jest do audytorów wewnętrznych oraz kontrolerów z całej Polski. Poruszane zagadnienia odnosić się będą zarówno do sektora prywatnego jak i publicznego.

Przedstawicielem organizatora do kontaktów w sprawie organizowanej konferencji jest Marcin Dublaszewski – koordynator Koła Warmińsko – Mazurskiego, który udzieli wszelkich odpowiedzi na pytania dotyczące wymienionego wyżej wydarzenia (tel. 501582886, email: m.dublaszewski@iia.org.pl).

Agenda i formularz zgłoszeniowy w załącznikach. 

 

Agenda

Pobierz Zobacz

Formularz zgłoszeniowy

Pobierz Zobacz

Nazwa użytkownika