IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Kalendarium | Wydarzenia | Oh My H@ck! Nowy stary event dla polskiej branży ITSEC!

Oh My H@ck! Nowy stary event dla polskiej branży ITSEC!

Oh My H@ck! Nowy stary event dla polskiej branży ITSEC!

 

Jeżeli interesujecie się tematyką cyberbezpieczeństwa, to z pewnością znacie portal ZaufanaTrzeciaStrona.pl, prowadzony przez Adama Haertle. Teraz macie wyjątkową możliwość czerpać wiedzę i doświadczenie od specjalistów zaproszonych przez Adama! Eksperci z zakresu bezpieczeństwa IT, technologii oraz prawa podzielą się z Wami praktycznymi wskazówkami, jak rozwinąć swoje umiejętności, nie dać się oszukać cyberprzestępcom i zabezpieczyć swój biznes przed nieuczciwymi praktykami.

Już 27 i 28 listopada odbędzie się wirtualna konferencja Oh My H@ck przygotowana specjalnie z myślą o branży IT security. Adam Lange, Paweł Maziarz, Adam Haertle i Michał Purzyński to pierwsi z kilkudziesięciu specjalistów, którzy wystąpią na streamie podczas konferencji. Agenda nadchodzącej edycji stanowi bezpośrednią odpowiedź na aktualne potrzeby rynku IT security w Polsce. Znajdziecie się w niej wykłady cenionych ekspertów i techniczne tematy wybrane na podstawie bieżących trendów.

W programie m.in.:

  • Hakowanie Sztucznej inteligencji
  • Od u0 do milionera - atakowanie komunikacji międzyprocesowej aplikacji na macOS
  • AppSec & bughunting wspierany maszynowo - czyli o tym jak pozbawić pracy ludzi z security
  • Czy naprawdę nie wolno teraz wysyłać danych do USA i co zrobić, żeby było jak dawniej?
  • Be Cool and hack GraphQL
  • Eksploitacja w g-moll, czyli jak skomponować RCE

Spotkanie bez maseczek!

Ze względów bezpieczeństwa organizacja Oh My H@ck przeniosła się do świata wirtualnego. Dzięki temu możecie bez maseczki, w zaciszu czterech ścian połączyć się z prelegentami z całego świata, wymieniać wiedzą z koleżankami/kolegami po fachu oraz poznawać nowe technologie. A to wszystko zupełnie bez kosztów dodatkowych (odpada transport, nocleg itp). Mało tego! Dostępne są też bilety z wyjątkowym zestawem konferencyjnym, w skład którego wchodzi bluza, kraftowe piwo i brandowane gadżety. Wszystkie wykłady będą dostępne przez następne dwa tygodnie po konferencji, więc spokojnie zdążycie przeanalizować każde wystąpienie.

Tanio, taniej, najtaniej!

Jeżeli chcecie dołączyć do grona najlepszych specjalistów ITSEC w Polsce, to mamy dla Was specjalną zniżkę! Dla dla naszych członków organizator przygotował specjalną zniżkę 15% z kodem “IIA” (rejestracja: https://app.evenea.pl/event/omh2020/).

Zapraszamy na naszą stronę internetowa Oh My H@ck!.

Śledź także nasze profile na Facebook, Twitter oraz LinkedIn, gdzie znajdziesz aktualności związane z wydarzeniem.

Nazwa użytkownika